Біла плитка у ванній (200 фото): приклади дизайну та поєднання плитки

Біла плитка у ванній – 200 фото ідей та красивих схем розкладки. Найкращі поєднання та варіанти дизайну

Хоча спеціалісти з дизайну інтер’єрів постійно спокушають клієнтів новими віяннями, не варто забувати і про ті способи, які завжди актуальні.

Білий колір на стінах – це рішення, актуальне у всі часи, яке підійде для оформлення будь-якого приміщення. Він використовується у ванній кімнаті у вигляді білої плитки, це не тільки спосіб оптично збільшити часто невеликий інтер’єр, але й надати йому неповторний стиль.

Біла плитка та ванна кімната

Біла плитка для ванної кімнати іноді помилково асоціюється тільки з мінімалістичним, злегка аскетичним інтер’єром. Багатство форм, фактур та форматів білої плитки робить її чудовою основою для елегантної, натхненної природи або еклектичної ванної кімнати.

Це помітно на фото білої плитки у ванній кімнаті.

 • В якості універсальної основи біла плитка ідеально поєднується практично з будь-яким іншим матеріалом.
 • Крім того, білий колір не обов’язково має бути нудним – структура та різні поверхні обробки надають йому характеру.
 • Добре оформлена ванна кімната в білому кольорі привертає увагу.
 • Білий – витончений колір для стриманих стилізацій. Цікавий спосіб застосування – класичне поєднання білої та чорної плитки.
 • Це вишукані та дуже елегантні аранжування, які повною мірою можна вважати класикою жанру.
 • Загалом білий – це відтінок, у якому будь-який контраст проявляється природно та вишукано.

Біла плитка – це стиль, який люблять дизайнери та архітектори. Можна бути впевненим, що він не скоро перестане бути затребуваним.


Глянцева біла плитка для ванної

Освітлення інтер’єру – ще одна перевага цього виду оздоблювального матеріалу. Якщо потрібно ще більше покращити освітлення, достатньо вибрати моделі глянсової білої плитки для ванної кімнати.

Такий порядок облаштування вітається у маленьких ванних кімнатах, де зазвичай рекомендується використовувати світлі тони, а також на малих ділянках стін у приміщеннях з великою площею.

Біла 3D плитка для ванної

Об’ємна фактура дозволяє підкреслити білий колір, який часто асоціюється з чимось звичайним, стерильним і не дуже цікавим.

Сучасні технології сприяють покращенню дизайну плитки, завдяки чому вона може успішно конкурувати з багатьма іншими оздоблювальними матеріалами.

З чим поєднувати

Пом’якшити чистий білий можна, зіставивши його з іншими кольорами. Він чудово виглядає у будь-якій компанії. Один із найпопулярніших «дуетів» – білий та дерево, хоча також часто можна зустріти пропозиції поєднувати його з червоним, сірим та імітацією каменю.

Мода на стару плитку – ще одна можливість використовувати білий колір у ванних кімнатах, тому що це безумовно найкращий колір для них.


Білий та дерево

Біла плитка у ванній розкриється по-справжньому ефектно та цікаво лише тоді, коли буде додано відповідне доповнення.

 • Один із найкращих «друзів» білого кольору – дерево, яке на яскравому фоні демонструє все багатство свого відтінку та текстури.
 • А біла плитка у поєднанні з деревом позбавляє притаманної їй холодності на користь затишного характеру, що особливо важливо у зоні відпочинку ванної кімнати.
 • То як же вписати дерев’яні елементи в білий інтер’єр?

Найпростіше контрастувати білі стіни з підлогою, що імітує дерево, у вигляді панелей з керамограніту або плитки. Однак якщо потрібно надати ванній більш екстравагантного характеру, підійде дерев’яна стільниця під умивальник, яка красиво урізноманітнить і «зігріє» приміщення.

Дерев’яні елементи меблів, такі як полиці, ніші або дверцята шаф, невеликі прикраси також відмінно поєднуються з білим кольором плитки. При вмілому поєднанні біла плитка також виглядає на підлозі у ванній кімнаті.

Білий та пастель

Білий чудово поєднується з усіма відтінками м’яких, неяскравих пастельних тонів – від пісочного, рожевого та абрикосового до ніжного блакитного, кольору морської хвилі, м’яти та фіалки.

Вибираючи такий варіант у поєднанні із тонкими геометричними мотивами, вдасться створити загальне враження легкості в інтер’єрі.При додаванні ніжних пастельних акцентів у вигляді вибраних елементів декору, наприклад умивальників або поличок, буде забезпечено ефект гармонійного доповнення.

Примітка: Пропорції пастелі в інтер’єрі повинні бути добре збалансовані, оскільки вони впливають на відтінок білого, що сприймається.

Плитка в елегантному виконанні

Ванни з білою плиткою ніколи не вийдуть із моди ще й тому, що їм притаманна вічна елегантність. Яскраві, чисті кольори створюють враження свіжості та простору, які зазвичай зустрічаються у палацових просторах.

Білий колір приваблює також мерехтливими золотими або срібними прикрасами, які визначають розкішний характер приміщення.

 • Один із способів досягти цього у ванній – використовувати білий мармур, який завжди асоціювався з шиком, вишуканістю та витонченим стилем.
 • Слідування тенденціям привносить в інтер’єр свіжість та модний декор. Але також можна створити оригінальну та сучасну композицію з використанням універсальних матеріалів.
 • Біла плитка різних форм та розмірів, натхненна красою натурального каменю або традиціями гарного дизайну, ідеально підійде до ванних кімнат, оформлених у багатьох модних стилях. Відмінно виглядає біла плитка у маленькій ванній.

Комбінуючи білу плитку з відповідними аксесуарами, можна легко створити композицію мрії, яка буде сповнена яскравості, простору та неповторної чарівності. І все це привносить із собою, зокрема, і чудовий білий колір.

Ідеї облаштування

Світла ванна кімната – це універсальне та стильне рішення. Іноді варто звернутися до такого, здавалося б, тривіального варіанта, як дизайн ванної з білою плиткою, щоб створити широку базу для подальших дій та відкрити простір для експериментів.

Пропозиції виробників на ринку – це широкий спектр рішень, які добре виявляють без додаткових декоративних акцентів. Але білий колір дає безмежний майданчик для декорування.

Фото білої плитки у ванній кімнаті