Занавіска для ванної: 135 фото новинок дизайну + правила вибору та встановлення

Завіса для ванної, як вибрати і на що звернути увагу? 135 фото ідей сучасного дизайну та оформлення шторок

Штора є практичним аксесуаром для ванної кімнати. Цей предмет також є декоруючим елементом.

Асортимент душових фіранок великий і відрізняється по тканині, конструкції та кольору. Після встановлення можна забути про попадання води на покриття для підлоги.

Правила вибору шторок для ванної

При покупці виробу важливо звертати увагу на його зовнішній вигляд та низку додаткових характеристик. Це потрібно для того, щоб штора не тільки була красива, але й відрізнялася тривалим терміном експлуатації.

Слід звернути увагу на такі фактори:

  • Тканина;
  • Спосіб кріплення;
  • Довжина та ширина.

У магазинах є штори з наступних матеріалів:

  • Текстильні;
  • Вінілові вироби.
Текстильні

Тканинні фіранки для ванної виготовляють із поліестеру. Такі вироби характеризуються еластичністю, м’якістю та гарною зносостійкістю. Вони прості у догляді, досить періодично їх прати.Вироби не викликають алергії. Завдяки перерахованим перевагам фіранки популярні серед більшості покупців.

Істотним недоліком матеріалу є відсутність водовідштовхувальних властивостей. Тому виробники покривають його спеціальним водовідштовхувальним просоченням з обох боків. Але при частому пранні напилення змивається.

  • Для більш комфортного прийняття водних процедур з душовими шторками, до нижньої частини пришивають важку мотузку або облямівку, що сприяє рівному схилу завіси.
  • Окрім цього, може відрізнятися щільність тканинних штор. Буває щільність 80 г/м2 та 180 г/м2. Занавісок з такою щільністю обтяжувачі не потрібні.
  • Стирають вироби за температури 40 градусів. Щоб уникнути стирання водовідштовхувальної просочення, можна просто протирати тканину ганчірочкою з мильним розчином.
  • Тканинні фіранки не рекомендується віддавати в хімчистку, щоб уникнути деформації тканини.

Основною перевагою штор із тканини є різноманітність дизайну. Тому кожен може підібрати потрібний варіант фіранки для ванної. Додавання до складу натуральних ниток дозволяє отримати незвичайний ефект.

Приклад: При використанні блискучих гладких ниток можна отримати ефект глянсового блиску, а при додаванні лляних ниток матеріал стає приємним на дотик.

Зустрічаються моделі із доповненнями з органзи, шовку.Також на прилавках супермаркетів можна знайти душові штори з тисненням. Завдяки найширшому вибору, шторки з текстилю для ванної кімнати затребувані у покупців! Проблеми, де купити фіранку для ванни, не існує. Вони продаються у будь-якому будівельному супермаркеті.