Килимок для ванної: оригінальні ідеї дизайну та застосування (100 фото)

Килимок для ванної: підбір відповідного розміру, стилю та кольору + поради, де розмістити

Килимки для ванної – це функціональне та стильне доповнення, але з такою різноманітністю форм, кольорів та матеріалів, зробити правильний вибір складно.

На щастя, є види килимів на будь-який бюджет та смак. Ми пропонуємо вам кілька порад щодо вибору ідеального килимка для ванної кімнати.

Що вибрати: килимок або килим

Килимки та килими для ванної можна використовувати приблизно так само. Поміщені перед душем або ванною, вони допомагають вбирати воду з тіла після миття.

Вони утримують надлишки води на підлозі, щоб плитка не стала слизькою, і ви не травмувалися.

Але між ними є деякі ключові відмінності, які можуть вплинути на ваше рішення:

  • Килими для ванної кімнати спеціально створені, щоб їх можна було покласти у ванній при необхідності, інакше їх можна прибрати. З іншого боку, килимки для ванної кімнати завжди залишатимуться на підлозі.
  • Килимки в основному функціональні, але це не заважає їм бути такими ж привабливими.
  • Килими для ванної кімнати, які зазвичай товщі і пухнасті, ніж килимки, набагато краще доповнюють зовнішній вигляд ванної кімнати. Часто вони не мають гумової або іншої протиковзної основи.
  • Килимки більш абсорбуючі та їх легше чистити.
  • Килими для ванної можна використовувати, щоб додати розкоші, і вони зігріють пальці ніг холодного зимового ранку, не дозволяючи вам ходити холодною кахельною підлогою.

Ви навіть можете поєднати обидва набори килимів для ванної, щоб отримати максимальний комфорт.