Ванна в класичному стилі (100 фото): ідеї дизайну з порадами щодо застосування стилю в оформленні інтерєру ванної кімнати

Ванна в класичному стилі: приклади дизайну інтер’єру з описом нюансів створення стилю (100 фото ідей)

В даний час на хвилі популярності знаходяться сучасні стилі лаконію. Однак вічна класика також не здає своїх позицій і цілком заслужено залишається актуальною та затребуваною.

Оформлення дизайну ванної кімнати в класичному стилі може здатися непростою справою через особливості та призначення приміщення, але за певних зусиль можна отримати витончений, стильний, аристократичний інтер’єр.

Основні особливості класичного стилю

Сучасне уявлення про класику не передбачає надмірної розкоші та великої кількості декоративних елементів. Це поняття нині дещо розширене і виявляється у кількох різнопланових варіантах:

  • Античний колорит;
  • Європейська історія минулих століть;
  • Національні стилі.

За представленими фото ванни в класичному стилі легко визначити, що в сучасній інтерпретації дизайнери пропонують комбінування основних рис різних напрямків, що дозволяють втілити в життя цікаві рішення.

У класичному інтер’єрі завжди визначається центр композиції. У ванній кімнаті цю функцію виконує безпосередньо ванна, установка та декорування якої потребує більше місця.

Класичний стиль більше тяжіє до симетричного розташування та геометричного порядку. Також класичному інтер’єру потрібні добротні меблі та матеріали натурального походження.