Як вибрати дозатор для мила? Види, переваги настінних, вбудованих, сенсорних, механічних моделей

Дозатор для мила: поради щодо вибору диспенсера для мила (плюси та мінуси моделей, підбір оптимального дизайну)

У ванній кімнаті активно використовується достатня кількість аксесуарів. Вони виконують свої функції, виходячи із призначення. При цьому покупцями вибираються стильні моделі, які вдало вписуються в інтер’єр.

Високим попитом у продажу користуються і дозатори рідкого мила. Разом з ними користування милом стає ще зручнішим, гігієнічним та економним. Понад те, сучасні моделі виробники створюють як дуже зручними у використанні, а й дуже привабливими. Завдяки цьому вони стають чудовим декоративним акцентом в інтер’єрі.

Крім автоматичного дозатора мила в каталогах магазинів представлено ще багато інших видів. Від покупців потрібно виявити відповідальний підхід до вибору, щоб покупка була успішною. Для цього рекомендується спочатку дізнатися, які існують види, а також у чому їх характерні особливості.

Особливості та призначення дозаторів для мила

Дозатор для мила на кухню та у ванну дозволяє видавати мило порційно. Це сприяє гігієнічності та зручності у застосуванні. Тепер руки мити буде зручно та приємно.

У продажу представлені моделі, що відрізняються способом встановлення.Часто перевага надається на користь моделей, які ставляться на горизонтальній поверхні. Вони досить прості у використанні та дуже зручні.

 • Відмінним вибором стане і настінний дозатор.
 • Пропонований варіант розміщення дозволить додатково заощадити місце, адже аксесуар буде компактно розміщуватися на стіні.

Відомі бренди випускають величезний асортимент різновидів. Кожен з них передбачає свої відмінні риси та призначення, що цікавлять покупців.

Механічний

Користується у продажу досить високою популярністю. Така тенденція пояснюється невисокими цінами, запропонованими у цій категорії товарів. У конструкції є кнопка, натискання на яку дозволить отримати достатню кількість мила.

Виробники пропонують досить привабливі варіанти дизайну. Такі моделі досить прості у використанні та недорогі.

Сенсорний

До одного з найсучасніших видів з упевненістю можна віднести сенсорний дозатор для мила. У використанні такі моделі найкомфортніші. Щоб отримати порцію мила, достатньо лише піднести руки.

Оскільки до самого дозатора людина не торкається, досягається висока гігієнічність при застосуванні. Ця перевага стає особливо важливою при використанні в громадських місцях, які відвідують велика кількість людей.

Існує і недолік, властивий цьому виду. Він полягає в досить високій вартості, що пропонується у продажу. Незважаючи на це, необхідні для придбання матеріальні витрати виправдовуються чудовими властивостями.

Лістовий

У конструкції ліктьового дозатора для мила є спеціальний важіль. Для натискання на нього використовується лікоть, за рахунок чого було обрано таку назву. Подібні моделі, як правило, мають не дуже гарний зовнішній вигляд. Дизайн досить стриманий.

Настільний

Найчастіше такі види мають компактні розміри. За рахунок цього для їхнього розміщення не потрібно багато місця. Доглядати за ними не важко.

Високий попит на настільні види пояснюється їх доступною вартістю. Для покупки не потрібно великих матеріальних витрат. Виробники раді запропонувати покупцям достаток різновидів, виконаних у різних стилістичних напрямках та кольорах.

Вбудований

Придбати вбудований дозатор мила стоїть за його стильний вигляд. Для дозування мила передбачається наявність спеціального крана.

Дуже часто такі моделі можна побачити у громадських місцях.


Настінний

Ідеальне рішення для місць, якими користується велика кількість людей. Найчастіше моделі відрізняються невеликою величиною. Вони компактно розташовуються на стіні, не займаючи багато додаткового місця. Порадує і лаконічний дизайн, що дозволяє гарно виглядати в інтер’єрі.

Часто флакони є прозорими. Цей момент є вагомою перевагою при використанні:

 • По-перше, можна бачити, як гарно виглядає мило, особливо якщо воно має привабливий колір.
 • По-друге, не важко оцінити кількість мила, що залишилася.

Для виготовлення корпусу використовуються різні матеріали:

 • Пластик – порадує доступною вартістю, легкістю, хорошими властивостями.
 • Нержавіюча сталь – має високу міцність, виглядає дуже сучасно, характеризується високою надійністю.
 • Скло – виглядає неймовірно стильно.

Кожен матеріал виглядає по-своєму привабливо.

Спосіб дозування

При виборі відповідного варіанту варто оцінити, як подається мило. За цим значним критерієм можна виділити кілька різновидів:

 • Струмей.
 • Спреєм.
 • Піною.

Розміри

При пошуку ідеальної моделі увага приділяється такому важливому критерію як місткість.

Обсяги можуть суттєво відрізнятися:

 • Можна придбати невеликі моделі, куди міститься трохи мила. Зате вони не вимагатимуть багато місця для розміщення. Найчастіше такі варіанти використовуються у ванній кімнаті квартир та будинків.
 • Також широко представлені дозатори, що передбачають досить великий обсяг. Вони, як правило, застосовуються в громадських місцях, де витрати мила чималі за рахунок частого використання.

Дизайн

Оскільки дозатор мила є складовою інтер’єру приміщення, ще одним критерієм вибору є його дизайн. У продажу представлені моделі, що відрізняються своїм зовнішнім виглядом.

Стилістика оформлення може бути різною. Популярністю користуються дозатори, виконані у класичному стилі.

Також увага багатьох покупців звертається на незвичайні моделі, які чудово доповнять сучасний стиль інтер’єру своїм чудовим оформленням.

При зверненні до інтернет-магазинів покупці в каталогах вивчають описи, щоб визначитися з характеристиками. Також увага звертається і на фотографії, оскільки за ними легко підібрати відповідний дизайн.

Фото найкращих варіантів дозатора для мила