Шторка для ванної кімнати – як вибрати і які існують? 140 фото новинок дизайну

Шторка для ванної: огляд кращих штор 2024 року з цікавим дизайном

Шторки у ванну кімнату – це необхідний атрибут цього приміщення, від вибору якого залежить комфорт прийняття водних процедур.

Багато із захопленням милуються прекрасними шовковими виробами зі здриганням згадують поліетиленові прозорі моделі, які прилипають до тіла і не дають можливості нормально помитися.

Благо сьогодні виробники пропонують різні варіанти від синтетичних до натуральних тканин, а також скляні та пластикові екрани. Залишається тільки зважити всі плюси та мінуси кожного виду шторки та вибрати відповідну модель.

Для чого потрібна шторка у ванній кімнаті

Шторка у ванній кімнаті виконує відразу кілька функцій, і їх набагато більше, ніж просто захист основного приміщення від бризок води.

Основні функції шторки:

  • Зонування приміщення. На фото шторки для ванної кімнати з різним дизайном яскраво видно, як поява цього предмета може розділити приміщення на кілька зон.
  • Відділення зони туалету від зони СПА та водних процедур у спільному санвузлі. Туалет та ванна все-таки мають різне функціональне навантаження та різну енергетику. Тому їх потрібно розділяти.
  • Створення відчуття простору. Коли кімната ділиться на кілька частин, створюється відчуття загального великого приміщення.Звичайно, поділ повинен бути грамотним і з кольором правил композиції, а не хаотичним.
  • Створення інтимності в момент ванни або душу. Загороджуючись шторкою, людина ніби поміщається в окрему капсулу, що дуже важливо навіть якщо в приміщенні нікого немає.
  • Декоративна функція. При вдалому підборі шторка прикрашає кімнату і створює цікаві ефекти. Наприклад, на фото шторки для ванної кімнати з трояндами дуже красиво відображаються краплі води, схожі на росу.
  • І, звичайно, шторка захищає від бризок. Причому знаючи про такий захист, людина в душі підсвідомо поводиться більш вільно та розкуто з водою.


Завдяки цьому шторка робить водні процедури та процедури для краси приємнішими, а також вона сприяє більшому розслабленню в цей момент.