Ванна в сучасному стилі: 120 фото новинок дизайну та сучасних ідей оформлення інтерєру

Ванна в сучасному стилі (120 фото): огляд ідей та нюанси створення стильного дизайну

В останнім часом інтер’єрна мода в оформленні ванної кімнати прагне максимальної простоти. Використання пишних декорацій поступово скорочується до мінімуму. Сьогодні краще вибирати лаконічний та практичний інтер’єр.

Одним із таких вважають дизайн ванної кімнати в сучасному стилі. У цьому напрямку не використовують, строкату плитку, опуклі вензелі та складні конструкції меблів. Застосування таких деталей є неактуальним рішенням.

Які особливості стилю

Інтер’єр ванної кімнати в сучасному стилі має кілька яскравих деталей. У цьому напрямі поєднують кілька принципів.

Вони полягають у наступному:

 1. Сучасні ванні кімнати мають продумане планування, яке включає безліч функціональних зон і достатньо вільного місця для пересування;
 2. В інтер’єрі використовують яскраві деталі, які зустрічаються у поп-культурі та сучасному мистецтві. Кожен елемент дозволяє створити єдиний та лаконічний дизайн;
 3. У процесі декорування використовують стримані кольори, плавні лінії та різноманітність різних текстур;
 4. Щодо колірної гами простору, то вона підбирається виходячи з площі приміщення. Наприклад, маленька ванна в сучасному стилі найчастіше виконується у пастельних фарбах.Як акцентні декорації застосовують хромовані та дзеркальні поверхні;
 5. Сучасні ванні кімнати засновані на використання штучних матеріалів. Однак останні тенденції рекомендують повертатися до натуральних та природних елементів.

У процесі підбору слід орієнтуватися на основну мету дизайн-проекту.

Яку техніку використовувати

Ванна в стилі сучасна класика має на увазі використання вдосконаленої побутової техніки. Крім цього основний акцент роблять на якісну сантехніку. Наприклад, змішувачі. Його моделі здатні самостійно контролювати швидкість подачі води, її температурний режим.

До того ж ультрамодний механізм оснащений датчиками руху. Вони самостійно включають та вимикають водний струмінь.

Ванна чаша в сучасному інтер’єрі оснащена гідромасажним механізмом. У такому виробі поєднується стильний зовнішній вигляд та комфорт. Незвичайний дизайн моделі може вписатися в будь-яке приміщення.

Який колір вибирають

У сучасному дизайні ванни можна поєднувати будь-які кольори та відтінки. Однак при виборі палітри кольорів необхідно враховувати площу і габарити простору.

Професійні дизайнери рекомендують дотримуватися таких тонів:

 • Білий. Цей відтінок вважається універсальним та затребуваним. Справа в тому, що він здатний поєднуватися з будь-яким іншим кольором. Найчастіше його вибирають для оформлення стін, стелі та підлоги. За поверхнями світлого відтінку легко доглядати.
 • Сірий. Останні десять років цей колір вважається актуальним та популярним варіантом. Його можна комбінувати з монохромною та контрастною палітрою. Сірий колір здатний подарувати відчуття стриманості та відмінного смаку. Щоб пожвавити його естетичну строгість можна поєднувати кілька фактур та геометричних ліній.
 • Чорний. Більшість сучасних та класичних стилів поєднують у собі чорний колір. Найчастіше він присутній у вигляді дрібного декору та окремих деталей. У просторих приміщеннях його можна використовувати як цілісний елемент. Як і білий відтінок, він добре поєднується з будь-якою колірною палітрою. В результаті його вибираю для створення тандему з природними та насиченими тонами.
 • Коричневий. Цей колір має схожість із дерев’яними та натуральними поверхнями. Його вибирають до створення стриманого інтер’єру, у якому використовують монолітні обсяги. Професійні дизайнери вважають за краще вибирати цегляний тон, шоколадний відтінок та різні фарби кавової. В таких інтер’єрах присутні геометричні форми та строгі лінії.
 • Синій. Його вибирають для втілення дизайну у морській тематиці. Такий колір здатний створити спокійну та комфортну атмосферу у зоні релаксації. Блакитний воліють використовувати для прикраси стін та оздоблення підлоги. У приміщенні присутні світлі меблі та різні відтінки дерева.

Оздоблювальні матеріали

Єдиною вимогою при виборі оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати в сучасному стилі є їх практичність. Що ж до їхнього візуального вигляду, то він підбирається виходячи з дизайн – проекту.

Що вибрати для оформлення покриття для підлоги? Для підлоги у ванній вибираємо керамічну плитку із незвичайною текстурою. За таким видом покриття легко доглядати. У будівельних відділах представлений великий вибір моделей, поверхня яких оформлена різним кольором. Вони відрізняються за своїм розміром та експлуатаційними якостями.

В інтер’єрному просторі буде доречно виглядати керамогранітне покриття. Підвищена вологість ніяк не впливає на декоративні якості виробів. Така плитка не ковзає та не змінює свого відтінку.

У сучасному дизайні можна зустріти наливну підлогу з 3D зображенням. Недоліком такого виду покриття вважають його високу вартість та наявність навичок у монтажних роботах. До плюсів такої статі відносяться його незвичайний зовнішній вигляд та високі експлуатаційні якості.

Як оформляти стіни в сучасному стилі

Одним із бюджетних варіантів для обробки стін у ванній кімнаті вважають різні види фарбування. Попередньо вертикальні площини потребують обробки шпаклівкою.

Склади, що фарбують, не здатні приховати дрібні деформації поверхні стін.

Для прикраси стін вибирають керамічну плитку геометричної форми.

 • Такий варіант декору відрізняється своїми високими експлуатаційними якостями.
 • Він не вимагає професійного догляду.
 • Позбутися мильного та вапняного нальоту можна за допомогою побутової хімії.
 • Її склад не псує зовнішні показники, а навпаки, дозволяє повернути їм первозданний вигляд.

Бюджетним варіантом вважають вибір пластикових моделей.

 • Сучасні моделі здатні імітувати складні текстури.
 • Єдиним недоліком такого виду декору вважають його крихкість і нездатність протистояти регулярному механічному впливу.

У сучасному дизайні можна зустріти натуральний камінь.

 • Складна текстура та розкішний зовнішній вигляд дозволяють створити ексклюзивний дизайн.
 • Доглядати за таким покриттям необхідно з дотриманням рекомендації від фахівців.
 • Наприклад, для очищення стін знадобиться використання побутової хімії з мінімальною кількістю агресивних компонентів.

Активний хлор може спровокувати деформацію кам’яної основи та зіпсувати її колір. На фото ванни у сучасному стилі зображені найкращі дизайн – проекти.


Фото ванної кімнати в сучасному стилі