Дизайн вітальні поєднаної з кухнею: 150 фото вдалого дизайну інтерєру (огляд стильних ідей оформлення)

Дизайн вітальні поєднаної з кухнею: варіанти зонування та планування, 150 фото

Вежа — це серце будинку. У цій кімнаті ви можете розслабитись, провести час із сім’єю, зустрітися з друзями. А сучасна вітальня, поєднана з кухнею, це велике і світле приміщення, всілякий комфорт і атмосфера розкоші та благополуччя.

Технологічні системи вентиляції та новітня побутова техніка дозволяють відмовитися від їдальні та створити плавне перетікання робочої зони в обідню та для відпочинку.

Облаштування загального простору

Перед покупкою меблів та її розміщенням необхідно проаналізувати:

  • Форму кімнати;
  • Розташування та кількість дверей;
  • Розмір та розміщення вікон, наявність у них виходів на балкон або терасу.


Вже на етапі ремонту потрібно передбачити сучасну вентиляційну систему, яку має розрахувати фахівець.

Коли по всьому будинку струмує аромат ранкової випічки і кава це розчулює і бадьорить, але не варто повторювати експеримент із жаркою риби.Електрична витяжка має бути розрахована на весь обсяг простору, при цьому необхідно залишити відкритим хоча б один вентиляційний канал.

  • Також при зонуванні зони кухні та відпочинку слід звертати увагу на достатнє освітлення, яке забезпечить комфортне приготування їжі.
  • Якщо вікна розташовані від мокрих зон досить далеко, варто збільшити кількість світильників, розмістити світлодіодні стрічки під шафами та над мийкою, а в окремих випадках встановити датчикове освітлення у самих шафках.
  • Ви можете розділити зони розкішною стійкою із барними стільцями. Таким чином, можна створити окрему зону і, як і раніше, мати можливість розмовляти з сім’єю або гостями під час готування.


Після визначення меж мокрої зони та відпочинку простір, що залишився, буде розділено і в ньому виділено кластер для обідньої зони зі столом, для вітальні з диваном та/або кріслами і, якщо розміри відкритого простору дозволяють, також до інших елементів, таких як рояль або навіть більярдний стіл.