Дизайн ванної кімнати: 135 фото новинок дизайну з порадами щодо підбору стилю, кольору, аксесуарів

Дизайн ванної кімнати: огляд різних стилів прикраси та оформлення (135 фото ідей)

Роблячи ремонт в будинку або квартирі, не можна залишити без уваги ванну кімнату, це не просто приміщення де ми миємося, тут є місце і роздумам і романтиці, а тому й інтер’єр ванної повинен бути продуманий.

>

В інтернеті можна знайти безліч різних ідей, одні втілити в життя можна без великих вкладень, інші можливі лише при повній переробці приміщення. Розглянемо найцікавіші з них.

Нюанси дизайну ванної

При створенні дизайну майбутньої ванни треба пам’ятати не тільки про стиль, а й про зручність, адже в такому приміщенні важливий простір, доступність шафок і поличок, та інші моменти, які зазвичай в кімнаті не кидаються в очі, а саме:

  1. Має бути достатньо місця, щоб було зручно одягнутися, витертися. Надлишок меблів може завадити цьому;
  2. Полиці з шампунями, гелями для душу і т.п.повинні бути доступні під час купання;
  3. Необхідно передбачити місце для розміщення пральної, а можливо і сушильної машини;
  4. Освітлення необхідно розташовувати так, щоб при закритій шторі, в зоні ванної було досить світло, краще якщо світильника буде два, один безпосередньо над ванною, другий в іншому, зручному виходячи з умов приміщення місці;
  5. При створенні дизайну ванної з використанням душової кабіни, необхідно враховувати, що якщо приміщення створюється в класичному стилі, сучасна душова кабіна різко виділятиметься, і негативно вплине на сприйняття приміщення, те саме стосується змішувачів;
  6. Доступність комунікацій для ремонту або заміни. Про це багато хто забуває, а тим часом, це дуже важливо. Дверцята для доступу до комунікацій можна замаскувати плиткою або навпаки зробити з нержавіючої сталі, що буде дуже актуально для сучасного стилю приміщення.