Плитка для ванної з Леруа Мерлен: 100 фото ідей дизайну та оформлення підлоги та стін

Плитка для ванної з Леруа Мерлен – моделі останніх новинок з каталогу 2024 року

Матеріали для внутрішньої обробки ванної кімнати вибрати досить непросто, незважаючи на величезний асортимент доступних товарів. Серед великої різноманітності виділяють плитку, дерев’яні панелі, камінь або цеглу для облицювання.

Однак найбільшою популярністю користується саме плитка. Компактні модулі мають різні розміри, форму, забарвлення, товщину (для підлоги та стінових панелей), спосіб кріплення до поверхні, що підлягає.

Всі види облицювального матеріалу можна побачити на фото плитки у ванну на сторінках офіційного каталогу від компанії Леруа Мерлен.

Переваги вибору компанії

Компанія Леруа є великою мережею магазинів, які надають своїм клієнтам товари для внутрішнього оздоблення з різних країн. Дана форма працює тільки з перевіреними виробниками, віддаючи перевагу якісному та надійному обробному товару.

До переваг компанії можна віднести:

  1. Асортимент товарів для будівництва та ремонту, що постійно оновлюється.
  2. Обширний каталог плитки для ванної в Леруа Мерлен, у тому числі, електронний варіант.
  3. Наявність новітньої програмної програми, що дозволяє покупцям провести попереднє моделювання майбутнього інтер’єру. Саме завдяки даній програмі суттєво полегшено вибір того чи іншого дизайну оздоблювальних матеріалів.
  4. Ціна на плитку для ванної кімнати Леруа Мерлен коливається у великому діапазоні (з умовами регулювання вартості), що дозволяє зробити оптимальний вибір.
  5. Великий асортимент плитки, різної за якісним складом, формою, розмірами, матеріалом виготовлення.

У магазинах цієї торгової мережі надана продукція лише високого класу, що повністю відповідає вимогам безпеки та регламентам відповідності якості.