Плитка для ванної з Леруа Мерлен: 100 фото ідей дизайну та оформлення підлоги та стін

Плитка для ванної з Леруа Мерлен – моделі останніх новинок з каталогу 2022 року

Матеріали для внутрішньої обробки ванної кімнати вибрати досить непросто, незважаючи на величезний асортимент доступних товарів. Серед великої різноманітності виділяють плитку, дерев’яні панелі, камінь або цеглу для облицювання.

Однак найбільшою популярністю користується саме плитка. Компактні модулі мають різні розміри, форму, забарвлення, товщину (для підлоги та стінових панелей), спосіб кріплення до поверхні, що підлягає.

Всі види облицювального матеріалу можна побачити на фото плитки у ванну на сторінках офіційного каталогу від компанії Леруа Мерлен.

Переваги вибору компанії

Компанія Леруа є великою мережею магазинів, які надають своїм клієнтам товари для внутрішнього оздоблення з різних країн. Дана форма працює тільки з перевіреними виробниками, віддаючи перевагу якісному та надійному обробному товару.

До переваг компанії можна віднести:

 1. Асортимент товарів для будівництва та ремонту, що постійно оновлюється.
 2. Обширний каталог плитки для ванної в Леруа Мерлен, у тому числі, електронний варіант.
 3. Наявність новітньої програмної програми, що дозволяє покупцям провести попереднє моделювання майбутнього інтер’єру. Саме завдяки даній програмі суттєво полегшено вибір того чи іншого дизайну оздоблювальних матеріалів.
 4. Ціна на плитку для ванної кімнати Леруа Мерлен коливається у великому діапазоні (з умовами регулювання вартості), що дозволяє зробити оптимальний вибір.
 5. Великий асортимент плитки, різної за якісним складом, формою, розмірами, матеріалом виготовлення.

У магазинах цієї торгової мережі надана продукція лише високого класу, що повністю відповідає вимогам безпеки та регламентам відповідності якості.

Правила оптимального вибору плитки

Велика різноманітність товарів часто ускладнює пошук певного типу плитки. На полицях офіційних магазинів можна зустріти не тільки звичну керамічну плитку у ванну від Леруа Мерлен, але й скляні модулі, плитку із полімерних смол із кам’яною крихтою, модулі з ректифікованою поверхнею.

Існує низка правил, які дозволяють зробити оптимальний вибір для кожного покупця:

 • Насамперед слід визначитися з розмірами ванної кімнати. Обов’язково потрібно врахувати кількість та розміри віконних отворів, від яких залежить рівень природного освітлення у приміщенні.
 • Наступним етапом необхідно розрахувати кількість витратного матеріалу. Далі, орієнтуючись на вартість вибраного товару, розраховують фінансову частину ремонтних робіт.
 • У магазині слід оцінити зовнішній вигляд плитки на наявність дефектів, сколів, ознайомитися зі способом кріплення (вид клею, цементна основа). Важливо зрозуміти, чи потрібно проводити рівняння поверхні.
 • При виборі кахлю враховують, на яку поверхню купують матеріал (підлогове покриття або стінові панелі).
 • Обов’язково звертають увагу на ряд технічних параметрів покриття: міцність, зносостійкість, передбачуваний термін експлуатації, стійкість до дії вологи та миючих складів.
 • Для ванної кімнати велике значення має питання оформлення швів між суміжними плитковими модулями. Для запобігання потраплянню патогенних мікроорганізмів у стики та шви слід заздалегідь підібрати гумові, пластикові вставки або герметичну пасту. Такий підхід дозволить підтримувати належний рівень санітарного стану ванної кімнати.

Важливе значення має дизайн матеріалу, що вибирається: форма, розміри, колір. На сьогоднішній день існує чимало оригінальних варіантів укладання плитки на стінах, на підлозі. Власник ванної кімнати може вибрати матеріал для суцільної кладки, облаштування панно або кольорової фрески.


Великою популярністю користуються набори плитки з ефектом 3D, що дозволяють створювати неймовірно красиві сюжети у приміщенні, градієнти фарб із плавними переходами контрастних тонів.

Основні лінійки плитки для стін

У магазинах представленої компанії зібрана велика колекція плитки для обробки стінових панелей.

Усі облицювальні матеріали, що надаються, представлені у вигляді декількох серій:

 1. Серія Риф. Основне призначення даного матеріалу – облицювання стінок ванної кімнати. Випускається у форматі модулів з розміром 20*30 см. Поверхня глянсова з рельєфним малюнком у вигляді квадратів (не слід плутати із плиткою-мозаїкою). Вирізняється високою міцністю, стійка до дії вологи, навіть після тривалої експлуатації на поверхні не з’являються тріщини.Зустрічається у найрізноманітнішому забарвленні, але найпопулярнішим на сьогодні визнаний насичений синій відтінок.
 2. Серія Ніцца. Являє собою одне з найбільш унікальних дизайнів покриттів. Завдяки своїм позитивним характеристикам широко застосовується для облицювання ванних кімнат, туалетів, підсобних приміщень та кухні. Навіть наявність рельєфної поверхні не перешкоджає швидкому усунення забруднень. Випускається плитка у вигляді модулів розміром 20*30 см. У дизайні переважно пастельні тони, найпопулярніший сьогодні бежевий відтінок.
 3. Серія Агата представлена ​​особливо міцною керамічною плиткою з малюнком, нанесеним глазур’ю. Завдяки розробкам дизайнерів, в магазині можна знайти покриття з найрізноманітнішим декором та забарвленням. Вартість середня, що робить оздоблювальний матеріал доступним для будь-якого покупця.

Отдельною серією випускається плитка мозаїка для ванної в Леруа Мерлен. Досить часто застосовується для облицювання душової кабінки, постаменту для сантехніки або панно на одній зі стін. Виконується подібне покриття із загартованого скла.

Як правило, поверхня рельєфна, покрита глянсовою глазур’ю. Чистити подібну плитку досить важко, але в інших вимогах вона не поступається іншим видам матеріалів.

Плитка-мозаїка для ванної кімнати в Леруа може мати не лише звичну квадратну форму. Сьогодні на ринок будівельних матеріалів випущена лінійка модулів із округлим краєм, що дозволяє формувати оригінальний малюнок на стіні.

Плитка для підлогового покриття

Вимоги до підлогової плитки для ванної кімнати трохи суворіші, ніж для настінних матеріалів. Проте, компанія постачальник представила увазі покупців великий вибір більш міцної плитки.

Технологія виготовлення подібних матеріалів передбачає використання гранітної крихти, що надає модулям підвищеної міцності.

Крім того, всі типи плитки для підлоги для ванної кімнати Леруа Мерлен у ванну кімнату мають рельєфну поверхню, яка попереджає ковзання і знижує ризик падіння.

Фото плитки для ванної в Леруа Мерлен