Сушарка для білизни (130 фото): рейтинг найкращих сушарок 2024 року

Сушарка для білизни (130 фото): незвичайні варіанти дизайну стельових, настінних, сушилок для підлоги + відгуки, яка краще

По фото сушарки у ванну можна бачити, що вони бувають різних конструкцій та займають місце так, що не заважають користуватися кімнатою та економлять простір. До появи сушарок та за звичкою люди сушили речі на мотузках, протягнутих на балконах або на відкритому повітрі.

Зараз є сушарка для білизни на балкон. Деякі люди виставляють їх у двір власного будинку, але у багатоповерховому будинку сушити білизну на сушарці чи мотузку не завжди зручно. Тому складні сушарки для білизни стали популярними серед господарок.

Якими бувають сушарки

Виробники сушарок пропонують користувачам вибрати товар серед безлічі екземплярів та видів за різною вартістю. Вона залежить від того, який виробник його виготовив і матеріал, з якого вона зроблена, а також від додаткових функцій.

Кожен покупець може вибрати для себе цей товар, покладаючись на власний смак і розмір приміщення, в якому встановлюватимуться сушарка.

Щоб купити правильний варіант товару, необхідно знати, з чого складається конструкція. А вона може бути:

  • Розсувний;
  • Цільний;
  • З полицями та стулками;
  • З ґратами та крилами;
  • З прутами та струнами;
  • Без ніжок і з коліщатками.

Для сушарок використовуються різні матеріали, але відмінним варіантом є нержавіюча сталь з натягнутими струнами з алюмінію. Такі моделі служать довше, тому що нержавіюча сталь стійка до корозії та не окислюється.

Сушари із пластику міцні і на білизні не залишаються сліди від іржі. Конструкція легка під час перенесення. Але вони мають недолік у тому, що під вагою мокрої білизни прути можуть прогинатися.