Бомбочки для ванної: перевірені рецепти створення бомбочки з підбором кольору та аромату (100 фото)

Бомбочки для ванної – як використовувати і зробити бомбочку своїми руками

Як зняти напругу після важкого робочого дня? Існує безліч способів, що дозволяють розслабитися та відновити свій емоційний фон. Один з них полягає в прийнятті теплої ванни з ароматним маслом, морськими водоростями, сіллю або піниться бомбами.

Сьогодні у косметичних відділах представлений величезний вибір наборів бомб для ванної. Кожна продукція відрізняється за своїм складом та призначенням. Наприклад, вироби на основі лимонки, харчової соди та апельсинової олії сприяють насиченню шкірного покриву вітамінами групи А, В, С.


З чого складаються бомби для ванни

Сучасні косметичні вироби та продукти для догляду за тілом відрізняються за своїм кольором, розміром та формою. Їх склад може містити різні інгредієнти, які при контакті зі шкірним покривом чинять певну дію.

За основу беруть використання лимонної кислоти та харчової соди. Від пропорційного співвідношення компонентів залежить рівень візерунків на поверхні теплої води та ефектного шипіння.

Деякі виробники використовують кукурудзяний або картопляний крохмаль. Ця речовина робить шкіру м’якою та ніжною на дотик після прийняття теплою ванною.

Сучасні бомби для ванни можуть бути різної форми. Напевно, кожен з нас у відділах косметики помічав мультяшні фігурки, тварин, кондитерські вироби для релаксуючих процедур. Розміри продукції залежить від обсягу форми. На виробництві використовують металеві чи пластикові основи.