Скляна шторка для ванної – 130 фото новинок дизайну з порадами, як вибрати

Скляна шторка для ванної — фото огляд моделей з ексклюзивним дизайном з каталогу

Наявність захисної перегородки для душової кабінки або для ванни перешкоджає розбризкуванню крапель води на підлогу, стіни, навколишні предмети. Ванна зі склом є чудовим прикладом стильного дизайну та практичності.

А це, у свою чергу, є профілактикою розвитку цвілі та хвороботворних бактерій у приміщенні. Крім того, при правильно підібраній шторці істотно знижується ризик травми під час падіння.

Переваги скляної шторки

Сучасні виробники аксесуарів та меблів для ванної кімнати пропонують широкий вибір шторок, виконаних із щільної тканини, водонепроникних полотен.
Однак, скляні перегородки мають безліч переваг перед іншими матеріалами:

  1. Презентабельний зовнішній вигляд. На фото скла для ванни видно, що навіть найпростіші матові шторки зі скла мають гарний декор. А на особливу увагу заслуговують модні перегородки з декоративним напиленням.
  2. Міцність конструкцій, що купуються, забезпечується особливою технологією виготовлення. У виробництві аксесуарів для ванної кімнати використовується загартоване скло.
  3. Завдяки широкому асортименту, кожен покупець зможе вибрати модель, що підходить для певного стилю інтер’єру, розмірів кімнати, розмірів ванни або душової кабінки.
  4. Скляна поверхня є більш гігієнічною, адже з такої шторки легко можна забрати будь-які забруднення. Для якісного очищення достатньо мати під рукою ганчір’я та миючий засіб.
  5. Особливе питання для повсякденного побуту полягає в безпеці використовуваних аксесуарів. Навіть за сильного удару скляна панель розіб’ється на уламки з тупими краями, якими просто неможливо порізатися.

На відміну від тканинних шторок, душове скло для ванни не прилипає до тіла під час купання та після виходу з ванни. На поверхні перегородок не залишається розлучень та мильних плям.