Шпалери з малюнком (150 фото найкращих ідей): гарні варіанти дизайну та поєднання для кімнат у сучасному стилі оформлення інтерєру

Шпалери з малюнком: каталог фото ідей та актуальних рішень з найкращими варіантами шпалер з квітами, візерунком, написами, геометрією

Колись вони безроздільно панували у вітальні, потім були забуті, а сьогодні повертаються в оновленому вигляді. Все частіше стає зрозумілим, що шпалери в інтер’єрі можуть грати безліч ролей.

Основне призначення шпалер – прикрасити поверхню стін. Однак не потрібно забувати про їх оздоблювальні якості. Шпалери дуже добре приховують нерівності на стінах і впливають на візуальне відчуття кімнати.

Можна використовувати шпалери, щоб покрити всю стіну або лише її частину. При виборі жорсткого візерунка шпалери стають основним стилістичним елементом інтер’єру, але можна зробити акцент і на більш стриманому декорі – вибравши шпалери з універсальним кольором або малюнком.

Шпалери вписуються практично в будь-який інтер’єр. Однак для того, щоб вони добре виконували свої функції, необхідно підібрати колір і малюнок, який ідеально підкреслює атмосферу кімнати.