Поєднана вітальня в будинку: ТОП-150 найкращих фото ідей дизайну, планування та зонування вітальні

Поєднана вітальня в будинку: фото оригінальних проектів із прикладами ідеального зонування

Сполучена вітальня набула високої популярності. Причиною її актуальності є економія простору у невеликих квартирах. Варіантів поєднання досить багато. Можна створити комбінації вітальні з кухнею, спальнею, їдальнею, дитячою кімнатою та багато інших.

Але для того, щоб створити гарну та затишну суміщену вітальню необхідно ретельно розробити планування та обміркувати інтер’єр кімнати.

Вітальня, поєднана зі спальнею

Цей варіант є одним із найпоширеніших серед власників невеликих квартир. Важливо правильно вибрати спосіб поділу кімнати на зони.

Існує кілька традиційних способів:

  • Найпростішим рішенням стане використання в зонуванні шторного текстилю. Головним плюсом використання штор це їхня мобільність, адже їх можна легко прибрати за необхідності. До цього штори добре приховують спальну зону від сонячного світла. Необхідно розуміти, що колірний відтінок штор повинен відповідати загальному дизайну та кольору кімнати.
  • Перегородки також добре підкреслять кордон між вітальнею і спальнею. Це зручний варіант, тому що перегородки виготовляють з використанням скляних варіантів, що надасть кімнаті більш естетичний вигляд.
  • Поділ за допомогою меблів досить поширений варіант, він не передбачає використання додаткових засобів для поділу, тому допоможе заощадити. Зонування відбувається за допомогою шафи, стелажу або етажерки.
Оформляти спальну зону слід відповідно до загальної колірної гами всього приміщення, але можна робити акценти на різні відтінки.