План-схема вітальні: 145 фото найкращих ідей планування та зонування приміщення

План-схема вітальні: правила розміщення меблів. 145 фото ідей для створення затишного інтер’єру

Гостина – це не просто місце для зустрічі гостей, це візитна картка квартири! Ця кімната ненав’язлива, але цілком доступно відображає стан душі, смаки та інтереси господарів. Тут зазвичай створюється найтепліший і найкомфортніший куточок будинку для того, щоб люди могли з затишком провести час, відпочивши від робочої метушні.

Потрапляючи додому після «мозкового штурму», дорожніх пробок та інших попутних проблем, хочеться поринути в атмосферу затишшя та умиротворення. Якщо добре продумати дизайн вітальні, можна отримати відмінне місце для відпочинку, заповнення енергії та просто приємного проведення часу.

Особливості оформлення вітальні

Гостина відрізняється від інших кімнат своєю багатофункціональністю – вона повинна вирішувати безліч завдань, залишаючись комфортним місцем для всієї родини.

Щоб цей «райський куточок» не втратив свого функціоналу, варто заздалегідь складати чіткий план, креслити або малювати планування майбутньої кімнати.

При цьому необхідно врахувати розміри площі приміщення та вікон, наявність суміжних кімнат, уподобання домочадців та, зрозуміло, бюджет.

Меблі повинні опинитися на своїх місцях – так, щоб кожен член сім’ї знайшов собі місце для відпочинку та своїх справ, за необхідності не відволікаючи інших (це на випадок, коли хочеться свого особистого простору).