Кутки для плитки у ванній кімнаті: найкращі фото ідеї та правила вибору. Види, класифікація та монтаж куточків своїми руками

Кутки для плитки у ванній: види та призначення, правила монтажу та способи оформлення стиків кахельної плитки (110 фото)

Для оформлення грамотного інтер’єру потрібно використовувати багато матеріалів та різноманітних допоміжних інструментів. У сучасному дизайнерському світі високих технологій їх придумано безліч.

Одним із таких приладів можна називати кутові кріплення або просто куточки. Це досить маленькі інструменти, незаслужено обділені увагою.

Застосування куточків для плитки

Загалом, за назвою даного інструменту має бути приблизно зрозуміло, для чого він потрібен. Але все-таки слід внести ясність і детальніше описати практичне застосування куточків для плитки у ванній.

Вони кріпляться до кутів кімнати, щоб виділити певну частину плитки. Робиться це найчастіше, якщо плитка була накладена непропорційно та виникають проблеми візуального чи практичного характеру.Через неакуратне укладання плитки можуть виникати нерівності та деформації. Вони, крім того, що роблять підлогу у ванній кімнаті незручною для ходьби, так ще й псують весь зовнішній вигляд.

Спеціально для таких ситуацій і були придумані кутові кріплення та коригувальні пристрої з кутовою конструкцією. Куточки можуть накладатися між підлогою та стіною, між стіною та стелею.

Головне, підібрати правильний профіль та розміри куточків. Це робиться за допомогою вимірювання параметрів вашої ванної кімнати. Ви приходите до будівельного магазину та підбираєте кутові кріплення відповідного розміру.