Меблі Акватон для ванної: 120 фото ідей дизайну меблів з каталогу, відгуки

Меблі «Акватон» для ванної — приклади найкращих новинок з каталогу 2022 року

В даний час існує величезний вибір різноманітних меблів. Кожна з них має свій виробник, який користується великою популярністю серед певних замовників. У різних організаціях можна купити готові меблі, також зробити замовлення за попередніми вимірами.

Ми хочемо надати Вам можливість більш детально ознайомитися з одним із відомих російських виробників «Акватон». Вона є однією з найбільших організацій, що займається виробництвом меблів та сантехніки для ванної кімнати.

Багато хто чує і приходить саме до них. Замовники залишають добрі відгуки про меблі «Акватон» у ванну кімнату. Можна особисто ознайомитися з їхніми роботами, а докладніше побачити все в каталозі для ванної.

Особливості виробника «Акватон»

В даний час, багато хто постійно хоче зробити ремонт у своїх дачах, будинках, дачах. Планування приблизно скрізь схоже. Можна обійтися без додаткової кімнати, але ванна буде обов’язково.

Багато замовників бажають бачити саме цю кімнату в сучасному стилі. Замовники намагаються встановити все компактно, щоб підходило до інтер’єру житлового приміщення.

Перш ніж починати робити ремонт у квартирі, краще почати саме з ванної кімнати.Звернувшись до російського виробника «Акватон», ми допоможемо Вам зробити все в сучасному стилі та за доступною ціною.

 • Наша фірма зможе зробити дизайнерський проект з яким Ви зможете ознайомитися наочно.
 • У всіх замовників ванна кімната має бути індивідуальною та підходити під інтер’єр житлового приміщення.
 • Ви також будете проводити багато часу, тому необхідно зробити її комфортною.
 • Ми постараємося Вам зобразити зручне розташування необхідних меблів та сантехніки.
 • Зробимо індивідуальне освітлення та підберемо зручні та компактні системи зберігання.
 • Не всі можуть дозволити собі велику ванну кімнату, у всіх різна площа.
 • У одних замовників вона маленького розміру, тому ми намагатимемося її візуально розширити. Дизайнери радять зробити її у світлих тонах.

Можна використовувати меблі із дзеркалами для ванної кімнати від Акватон. Вони дозволять збільшити площу кімнати.

В даний час у виробника Акватон є великий вибір меблів у ванну кімнату. Будь-який замовник зможе знайти, що його цікавить і наочно подивитися на фото або звернувшись до будь-якого магазину російського виробника Акватон за детальною консультацією з питань, що цікавлять.

Але перш ніж звернутися, потрібно все візуально уявити самому як краще все встановити, щоб зберегти площу та дизайн.


Корисні поради щодо планування ванної кімнати

Якщо ванна кімната маленького розміру, можна встановити душову кабіну, що дозволить зберегти площу. Дизайнери радять встановити кутові меблі для ванної кімнати від акватону.

Можна розглянути варіант із кутовою раковиною, яка буде зручна у використанні у малогабаритній ванній кімнаті. Без дзеркала, звичайно, не можна обійтися, тому його можна встановити на двері.

Дуже багато воліють меблі для ванної кімнати Акватон Флоренція. Вона створена з природних матеріалів, яка витримає підвищений рівень вологи.

До меблів Акватон потрібно ставитися досить уважно:

 • Обов’язково потрібно відразу витирати краплі води;
 • Якщо є скло, також потрібно прибирати з них воду, що утворилася при купанні;
 • Не можна використовувати хімічні засоби для чищення або щітки з жорсткою поверхнею.

Меблі для ванної кімнати

Нині дизайнери радять встановлювати навісний комплект меблів для ванної. Він заощаджує простір. Дверцята у шафах повинні відчинятися без перешкод.

Існує великий вибір кольорів, фасонів, розмірів меблів. Ви можете більш детально і точно підібрати фото у наших дизайнерів акватону.

Навісні полички

У ванній кімнаті завжди багато різних речей, якими постійно користуються замовники. Дизайнери радять обміркувати, які полички вам знадобляться.

Однією з популярних є підвісні полички, на яких можна розмістити все необхідне.

Дуже гарно виглядатиме комплект меблів для ванної, який можна придбати у спеціальних магазинах.

Виготовлення меблів «Акватон»

Виробники намагаються виготовляти меблі, щоб вони відрізнялися від інших виробників не тільки за фасоном та кольором. Вона повинна бути виготовлена ​​з вологостійких матеріалів.

Всі складові виробник купує за кордоном. Потім компанія акватон доставляє себе на виробництво і робить все детально на замовлення спеціальним новітнім обладнанням.

Звернувшись до нашого магазину, Ви зможете ознайомитися з нашими роботами наочно. Подивитися нашу палітру кольорів і вибрати саме Ваш варіант. Наші меблі акватон здивують Вас своїми цінами та якістю. Ми зможемо доставити Вам за Вашою адресою самостійно і встановити всі меблі у ванній.
Компанія Акватон є лідером продажів у своїй галузі. В нашій компанії є великий асортимент меблів:

 • Тумби;
 • Полиці;
 • Шафчики;
 • Додаткові матеріали, які можна придбати окремо для кожного замовника.

У кожного замовника є індивідуальні розміри. Ми будемо намагатися зробити все в сучасному стилі, за вказаними розмірами, щоб Вам було дуже зручно розмістити все необхідне у ванній кімнаті.

У сучасних новобудовах дуже часто зустрічаються теплі підлоги у ванній кімнаті. Компанія акватон підбере правильні меблі, щоб вони були надійними і практичними у використанні. Наші дизайнери радять придбати меблі на ніжках.

Важливі компоненти у ванній кімнаті:

 • Дзеркало;
 • Кошик для білизни;
 • Гачки та сушарка для рушників;
 • Шафа-пенал для зберігання ванного приладдя.

У ванній кімнаті велике значення мають не тільки меблі, а й сантехніка. Фірма акватон допоможе правильно підібрати якісну сантехніку, яка служитиме довго і радуватиме замовника.

Працівники акватону знають тонкощі, як правильно перевірити її. Вони рекомендують постукати по зовнішній поверхні сантехніки. Якщо почуєте глухі звуки, значить, є пошкодження, а якщо приємний дзвін, значить сантехніка гарної якості.

Наша компанія акватон проводить хорошу перевірку меблів та сантехніки, щоб замовник був задоволений. Ми контролюємо процес складання та встановлення.

Фото меблів “Акватон” для ванної