Монолітний фундамент: технологія зведення плитного фундаменту своїми руками + огляд всіх видів, переваг, правил заливки

Монолітний фундамент: особливості конструкції та зведення для будинку своїми руками, принципи монтажу та заливання фундаменту

Будівництво будь-якої ділянки, чи то будинок, чи якась інша споруда, починається з фундаменту. Правильне укладання фундаменту дуже важливе і від нього залежить загальна стійкість та довговічність споруди.

Існує кілька варіантів фундаменту. Усі вони варіюються за декількома параметрами. Починаючи від розмірів та форми, закінчуючи матеріалом, з якого виготовлений сам фундамент.

Найперспективнішим варіантом у нинішніх реаліях є монолітний фундамент. Він виготовляється із спеціальних плит, які проходять багатоетапну виробничу обробку. Але про це буде сказано трохи пізніше, слід поступово ознайомитися з усією інформацією щодо цього.Особливості монолітної плити

Зараз найдоцільніше обґрунтуватиме підвищену затребуваність монолітних плит для фундаменту на ринку подібних матеріалів. Справді, це не просто так, існує ціла низка параметрів, що відрізняє такий тип фундаменту від аналогів.

В такому можна віднести:

  • Універсальність. Більшість плит для фундаменту зовсім не універсальні та вибагливі.
  • Їх загальний стан занадто залежить від стану рельєфу, особливостей ґрунту, вологості та інших зовнішніх параметрів.
  • Монолітний фундамент у цьому плані в рази зручніший і практичніший. Плити такого типу можуть бути встановлені практично на всіх видах рельєфу.
  • Серед найпопулярніших можна відзначити надсипний рельєф, глинисті та субглинисті поверхні, слабкі несучі грунти, торфовища.