Як покрити дах профнастилом своїми руками: покрокова інструкція, як правильно крити дах + способи кріплення та порядок монтажу

Як покрити дах профнастилом: пристрій та технологія монтажу. Правила кріплення листів та встановлення додаткових елементів

Облаштування даху – це одна з головних частин будівництва будинку, адже дах здійснює функції захисту споруди від атмосферних опадів у вигляді дощу, снігу та граду. Також дах – це найвидніший елемент будинку, його видно неозброєним оком, тому досить важливо зробити його красивим. Підбираючи матеріали для даху вам потрібно вибирати тільки якісні матеріали, що підходять для вашого будинку.

Влаштування даху будинку з профнастилу – це досить популярний спосіб, крім високих показників зносостійкості та здатності захистити приміщення від опадів, деякі види даного матеріалу, яких досить багато, мають досить красиву, благородну та багату зовнішність.

Високі показники зносостійкості обумовлені покриттям профлистів, яке відбувається в кілька захисних шарів. Також, даний матеріал, має низьку масу, що дозволяє проводити монтажні роботи без додаткової допомоги. Для того, щоб правильно закріпити матеріал, вам знадобиться вивчити всі інструкції, способи встановлення та рекомендації фахівців.