Модульні дивани для вітальні (100 фото): новинки дизайну з каталогу 2024 року

Модульні дивани для вітальні — каталог красивих сучасних меблів від виробника, 100 фото

Італійського дизайнера Антоніо Чітеріо вважають творцем модульних диванів. Саме йому вдалося винайти оригінальну конструкцію, яка поєднувала у собі практичність та багатофункціональність.

Сучасні модульні дивани ідеально підходять для облаштування вітальні. Кожна модель відрізняється своєю формою, кольором, пристроєм конструкції та способом кріплення блоків.

Подібний варіант меблевої атрибутики був розроблений для людей, які віддають перевагу регулярним змінам у дизайні. Завдяки їм вдається поділити приміщення на кілька окремих зон. Подібні дивани часто використовують для створення яскравих акцентів.

Переваги модульних диванів

Такий незвичайний предмет меблевої атрибутики має певні характеристики. Головною особливістю вважається незвичайний пристрій конструкції.

Для її створення використовують кілька секцій із окремих предметів, які з’єднуються за допомогою металевих кріплень. В результаті, при з’єднанні кількох пуфів, крісел і диванів вдається оригінально варіювати розташування деталей в інтер’єрному просторі.

  • Сучасні конструкції можна збирати за індивідуальним дизайном.Наприклад, замовник купує кілька різних складових, які після з’єднання один з одним допоможуть створити комфортний диван.
  • Для оформлення зони гостей вибирають кілька м’яких зон, систему зберігання для постільної білизни, територію для відпочинку.
  • Численні переваги модульних конструкцій диванів допомогли зробити подібні вироби популярними та затребуваними на ринку меблевої індустрії.
  • Сьогодні можна самостійно підібрати необхідні розміри та кількість предметів.

Сучасний дизайн та вишуканий зовнішній вигляд дозволяє ефектно оформити зону прийому гостей.


Основним недоліком таких моделей вважають неможливість оформлення класичних інтер’єрів. Майже всі моделі виконані в сучасних стилях. Особливою популярністю користуються вироби в стилі лофт, мінімалізм, модерн та хай-тек. Висока вартість таких конструкцій повністю відповідає якості.