Модульні дивани для вітальні (100 фото): новинки дизайну з каталогу 2022 року

Модульні дивани для вітальні — каталог красивих сучасних меблів від виробника, 100 фото

Італійського дизайнера Антоніо Чітеріо вважають творцем модульних диванів. Саме йому вдалося винайти оригінальну конструкцію, яка поєднувала у собі практичність та багатофункціональність.

Сучасні модульні дивани ідеально підходять для облаштування вітальні. Кожна модель відрізняється своєю формою, кольором, пристроєм конструкції та способом кріплення блоків.

Подібний варіант меблевої атрибутики був розроблений для людей, які віддають перевагу регулярним змінам у дизайні. Завдяки їм вдається поділити приміщення на кілька окремих зон. Подібні дивани часто використовують для створення яскравих акцентів.

Переваги модульних диванів

Такий незвичайний предмет меблевої атрибутики має певні характеристики. Головною особливістю вважається незвичайний пристрій конструкції.

Для її створення використовують кілька секцій із окремих предметів, які з’єднуються за допомогою металевих кріплень. В результаті, при з’єднанні кількох пуфів, крісел і диванів вдається оригінально варіювати розташування деталей в інтер’єрному просторі.

 • Сучасні конструкції можна збирати за індивідуальним дизайном.Наприклад, замовник купує кілька різних складових, які після з’єднання один з одним допоможуть створити комфортний диван.
 • Для оформлення зони гостей вибирають кілька м’яких зон, систему зберігання для постільної білизни, територію для відпочинку.
 • Численні переваги модульних конструкцій диванів допомогли зробити подібні вироби популярними та затребуваними на ринку меблевої індустрії.
 • Сьогодні можна самостійно підібрати необхідні розміри та кількість предметів.

Сучасний дизайн та вишуканий зовнішній вигляд дозволяє ефектно оформити зону прийому гостей.


Основним недоліком таких моделей вважають неможливість оформлення класичних інтер’єрів. Майже всі моделі виконані в сучасних стилях. Особливою популярністю користуються вироби в стилі лофт, мінімалізм, модерн та хай-тек. Висока вартість таких конструкцій повністю відповідає якості.

Види модульних диванів

Сучасні моделі модульних диванів для вітальні діляться за влаштуванням своєї конструкції, формою та призначенням.

Вони поділяються на такі типи:

 • Прямі. Вони вважаються чудовим варіантом для облаштування суміщеної кухні та вітальні. В основі конструкції використовують просторий диван, кілька м’яких пуфів. Розташувати такі предмети можна вздовж центральної чи бічної стіни. У просторих приміщеннях їх встановлюють у центральній частині гостьової зони;
 • Кутові. Вони були розроблені для економії вільного місця. Більшість дивану розташовується в одному з кутів кімнати. Кутова частина призначена для зберігання постільної білизни;
 • Трансформери. Такий варіант підійде для великих компаній, які воліють збиратися в одному місці. Диван типу трансформера має подібність з конструктором. Кожен елемент можна використовувати окремо. Перевагою такої моделі вважають універсальність і можливість експериментувати. При перестановці кількох предметів можна отримати новий предмет меблів;
 • Секційні моделі. Зовні такі меблі мають деяку подібність із традиційним класичним варіантом. На відміну від варіантів, що трансформуються, секційний модульний диван не вдасться регулярно розбирати. Вироби складаються із цілісних осередків, які фіксуються один з одним металевими болтами.

Для якого стилю інтер’єру призначено

Професійні дизайнери рекомендують вибирати такі дивани для облаштування віталень у стилі мінімалізм, модерн, лофт, хай-тек чи еклектики. Для сучасного мінімалізму бажано вибирати модульні дивани, які будуть оформлені сірим, білим, червоним та чорним кольором.

Модель меблевої атрибутики має складатися з чітких геометричних кутів та форм. Щоб розбавити строгий мінімалізм, рекомендують вибирати дивани зі шкіряною оббивкою.

Сучасний хай-тек відрізняється незвичайною формою та складом модульних конструкцій:

 • Такий стиль відображає високі технології та креативну еклектику.
 • Для створення комфортного дизайну рекомендують вибирати пастельні тони та фарби.
 • Професійні дизайнери вважають за краще вибирати моделі, що трансформуються. Вони дозволяють змінювати положення м’яких модулів залежно від настрою.
При підборі форми та кольору важливо враховувати розміри простору. Наприклад, чорні фарби добре виглядає в просторих приміщеннях. У невеликій вітальні вони створять відчуття дискомфорту.

Поради щодо вибору модульного дивана

Як вибрати модульний диван для вітальні? При виборі м’яких меблів необхідно враховувати кілька важливих критеріїв. Вони полягають у колірній палітрі, формі виробу та його вартості.

Фахівці рекомендують враховувати кілька порад, які дозволяють придбати відмінний варіант.

Вони включають:

 • Вибір розмірів. Цей критерій безпосередньо залежить від особистих уподобань та площі простору.Великі модульні дивани не зможуть створити гармонійну обстановку в невеликій вітальні;
 • Функціональність. Сучасні моделі виробів мають містку систему зберігання. Завдяки їй вдається зберегти постільні речі в одному місці. Наявність поличок та додаткових тумб допомагає раціонально розмістити всі речі під рукою;
 • Колір оббивки. Колірна гама має гармоніювати з дизайном приміщення. В даному випадку враховується відтінок стін, стелі та підлоги;
 • Наявність сертифікату. Цей документ вказує на якість виробу. Його відсутність свідчить про його подальшу експлуатацію. Не рекомендується придбати моделі із зовнішніми дефектами;
 • Стан каркасу. Для цього достатньо обстежити місця кріплення. Якісні моделі оснащені металевою фурнітурою. Місця фіксації не повинні бути деформованими.
Пропонуємо ознайомитися з фото — колекціями сучасних моделей модульних диванів для вітальні, які мають попит серед покупців.

Фото модульних диванів для вітальні