Біла плитка у ванній кімнаті: 185 фото красивого дизайну та кращих новинок оформлення інтерєру

Біла плитка у ванній кімнаті: фото найкращих ідей дизайну з яскравими та монохромними поєднаннями білих відтінків в облаштуванні ванної кімнати

Плитка є універсальним матеріалом для облицювання приміщень із підвищеною вологістю. І оскільки білий колір асоціюється із чистотою, використання білої плитки у цих випадках – гарне рішення.

Йдеться про плитку білого кольору для обробки ванної кімнати, про особливості та переваги її використання. У статті розповідається про те, якою буває плитка, як правильно підійти до вибору.

Розглядаються варіанти дизайну та способи укладання. Даються поради щодо правильного підбору та поєднання, щоб процес оформлення ванної кімнати не був скрутним, а результат приніс задоволення.

Особливості та переваги використання

Почати, мабуть, варто з відповіді на питання, чим так вигідно використання плитки білого кольору при обробці. А переваги полягають у низці факторів.

  1. Приміщення виглядає більш освітленим, оскільки білий колір відображає світло.
  2. Зрительно збільшуються габарити простору, тому маленькі кімнати здаються більш просторими.
  3. Це естетично та стильно.
  4. Використання білих тонів не має дизайнерських обмежень та підходить для будь-якого стилю.
  5. Універсальна комбінація дозволяє гармоніювати з різними матеріалами, наприклад шпалерами, деревом, штукатуркою та фарбою.
  6. Сліди вапняного нальоту, прального порошку та мильних розлучень на поверхні світлої кахлі менш помітні.
  7. Керамічна та керамогранітна продукція представлена ​​на будівельному ринку в широкому асортименті. Можна легко підібрати відтінки, фактуру і текстуру на будь-який смак з великої кількості представлених варіантів.