Гідроізоляція підлоги у ванній – покрокова інструкція, етапи робіт, фото, матеріали, методики

Гідроізоляція підлоги у ванній (ніж і як зробити): опис технології проведення робіт з оглядом всіх виробників

Гідроізоляція є дуже важливим етапом при оздобленні будь-якого приміщення. За рахунок цих робіт запобігає попаданню води та пари рідини з одного приміщення в інше. Таким чином запобігається появі вогкості та гниття матеріалів, особливо натуральних. При цьому сама гідроізоляція ніяк не заважає проведенню подальших робіт на об’єкті.

Згідно з нормами, вона обов’язково повинна проводитися в кожному приміщенні, особливу увагу приділяючи кухні та ванній кімнаті. Це ті приміщення в будинку, де найбільший відсоток вологості та ризик протікання труби. Щоб у разі чого не затопити сусідів, потрібно проводити гідроізоляцію.

Необхідність гідроізоляції

Абсолютно в кожному приміщенні та багатоквартирному будинку гідроізоляція апріорі закладена в проект будівництва. Вона може бути реалізована різними способами, однак у будь-якому випадку є.

Деякі будівельники, виконуючи ремонтні роботи, часто порушують гідроізоляційний шар і не відновлюють його, продовжуючи роботи. Це незаконно та порушує вимоги безпеки, до того ж порушує конструкцію будівлі.

У разі розгляду, команду будівельників, які допустили помилку притягнуть до відповідальності, випишуть штраф і примусово попросять відновити гідроізоляційний шар.