Дзеркало у вітальні: 175 фото ідей застосування дзеркал в інтерєрі. Практичні поради щодо освітлення та оформлення дзеркал

Дзеркало у вітальні: правила грамотного розміщення, види дзеркал (підбірка корисних порад та фото ідей)

За допомогою дзеркал можна вирішити безліч проблем: Візуально розширити або подовжити приміщення, змінити його пропорції та розміри.

Їх роль може бути не тільки практичною, а й декоративною. Особливо ефектно виглядають модні дзеркала без рам.

Призначення дзеркала у вітальні

Правильно розташовуючи дзеркала, можна не тільки розширювати простір та змінювати форму кімнати, але й збільшувати інтенсивність освітлення.

Ще один момент – дзеркала можуть знадобитися, щоб підкреслити особливості стилю. Їх можна використовувати як за прямим призначенням, так і для того, щоб підкреслити та посилити красу унікальних предметів.

  • Щоб ідеально розмістити дзеркала в кімнаті і не зробити фатальних помилок, краще звернутися за допомогою до досвідченого дизайнера.
  • За відсутності такої можливості вибрати відповідний варіант можна, розглядаючи фото в інтернеті та каталоги виробів магазинах.
  • Представляючи, як зміниться кімната, потрібно враховувати світловідбиваючі властивості дзеркальної поверхні.
  • Маленькі вітальні справляють набагато приємніше враження, якщо в них є дзеркала.

Можна розташувати кілька маленьких дзеркал на стіні, склавши з них гарну композицію. Але при цьому на протилежній стіні дзеркала мають бути відсутніми.
У вузьких кімнатах дзеркала завжди кріпляться до широкої стіни, щоб не створювати ефекту довгого тунелю. У кімнатах із темним оздобленням дзеркала створюють загадкову атмосферу та не впливають на візуальний об’єм приміщення.