Камін в інтерєрі вітальні: 115 фото рішень дизайну, модні тенденції в оформленні каміна

Камін в інтер’єрі вітальні: огляд кращих ідей розміщення (115 фото камінів у сучасному та класичному стилі)

Багато людей уявляють собі ідеальний будинок як місце в якому тихо, тепло та затишно. Камін – це такий предмет інтер’єру, який додасть вашому будинку затишку та тепла та створить приємнішу атмосферу.

Він допоможе вам розслабитися та створить атмосферу спокою, тому у 2024 році все більше людей схиляються до придбання каміна.

Види каміна у вітальні

Оскільки каміни набули своєї популярності, сьогодні існує багато різновидів камінів, які відрізняються за розміром, формою, дизайном та обробкою. Тобто ви зможете підібрати камін, який задовольнить ваші вимоги та доповнить загальний дизайн вашої вітальні.

Розглянемо особливості деяких моделей каміна:

  • Камін на дровах – така конструкція працює на дровах і є класичною. Саме її уявляє людина, коли чує про камін, оскільки ця модель актуальна вже багато років. Дров’яний камін має заспокійливі та зігрівальні властивості. А потріскуючий звук дров та вид вогню стане приємним доповненням.
  • Камін, що працює на газу – цей вид сучасніший, ніж варіант дров’яного каміна. Перевагою даної моделі є можливість регулювання температури, але для її встановлення необхідно провести газопровід.
  • Електрокамін – на сьогоднішній день дана модель має популярність, тому що він ідеально підходить для квартир. Звичайно, він не виділяє достатньо тепла як газовий або дров’яний камін. Головною його метою є прикраса вітальні та створення затишної атмосфери. Він компактний та мобільний і не створює загрози пожежі.
  • Камін, що працює на чистому біологічному паливі – ця модель все частіше зустрічається в інтер’єрі вітальні. Головним плюсом такого каміна вважається робота на біопаливі, яке не виділяє жодних шкідливих речовин і вважається безпечнішим, ніж інші види палива. Біокаміну не потрібен димар або вентиляція, тому він має невеликі розміри.
  • Камін-імітація – цей камін не має властивості тепловиділення і служить лише для декорації вітальні. Його обробляють із різних матеріалів і оформляють виходячи із загального дизайну кімнати.