Вітальня 8 кв. м: 180 фото варіантів дизайну та планування

Вітальня 8 кв. м. — оригінальні ідеї практичного дизайну в маленькій вітальні + реальні фото приклади планувань

У типових багатоповерхівках інтер’єр та планування приміщень не завжди бувають вдалими. Часто у володіння дістаються вітальні невеликих розмірів, у яких не так просто створити затишну атмосферу.

Адже дуже хочеться, щоб дизайн гостьової кімнати був одночасно функціональним та стильним. Існує кілька ідей, які допоможуть реалізувати ваші бажання в реальність.

Ідеї планування вітальні 8 м2

Навіть вузький і невеликий простір можна переобладнати у сучасну вітальню, яка добре виконує свої функції. Спробуйте «розчинити» межі, комбінуючи у ній різні відтінки, порушуючи симетрію і користуючись діагональними лініями. Завдяки яскравим кольоровим акцентам недосконале планування перестане потрапляти у поле зору.

Невелике, але довге приміщення легко розбивається по окремих зонах. Наприклад, на гостьову чи особисту зону. Ідея реалізується встановленням необхідних меблів або гіпсокартонних конструкцій.

При розділенні простору не використовуйте високі меблі типу шафи або повноцінної перегородки, тому що вони закриватимуть природне світло. Найкраще скористатися склом, відкритим стелажем, невеликим столом або барною стійкою.