Поєднана вітальня: 140 фото найкращих ідей суміщення, зонування та планування

Поєднана вітальня: огляд проектів із гарним дизайном (140 фото). Інструкція з об’єднання двох інтер’єрів в один

Розширити корисний простір можна за рахунок сумісної вітальні. Щоб планування вийшло красивим та затишним, потрібно заздалегідь продумати з якою кімнатою краще його об’єднати.

Відпрацювати проекти можна за допомогою спеціальної програми PRO100, Planner 5D, Floorplan3D.

Але для людини не знайомої з програмуванням, підійде варіант паперового проекту. На ньому враховується розташування вікон, дверей, техніки. І третій варіант – звернутися до спеціаліста дизайнера-проектувальника.


Об’єднання в одну кімнату з кухнею

Для приміщення великого розміру з’єднання вітальні з кухнею завжди є виграшним. А для невеликого простору – це можливість розширити корисну площу.

Плюси сумісного планування

Подібне планування принесе своїм господарям багато плюсів:

  • Чим би ви не займалися на кухні або в зоні розваги, почуття єдності всіх членів сім’ї відчуватиметься. Адже всі в одній кімнаті.
  • Приймаючи гостей, не потрібно йти в іншу кімнату і залишати їх, щоб подати частування. Спілкування проходить у затишній атмосфері та все перебуває під рукою. Будь то вечірка з друзями чи сімейне свято.
  • Інтер’єр поєднаної вітальні з кухнею може бути оформлений під будь-який стиль.
  • Об’єднання маленької кухні та великої вітальні або навпаки (маленької вітальні та великої кухні) буде функціонально виграшним особливо для великої родини.
  • З’являється місце для обідньої зони, де можна поставити стіл. Тоді за трапезою зможе збиратися вся родина. У маленькій кухні старого житлового фонду це не завжди було можливим.
  • У поєднаній вітальні з’явиться більше вікон, а отже, більше природного освітлення. Інтер’єр буде світлим.
  • Економляться фінанси на придбання двох телевізорів на кухню та у вітальню. На об’єднаній площі достатньо одного кондиціонера. Менше техніки – менше витрат.

У вітальні великий м’який диван може бути використаний як додаткове спальне місце для гостей. У маленькій вітальні для нього не завжди є місце.

Загалом проект у квартирі додасть корисну площу.Для типових багатоповерхових квартир це можливість розширити невеликі кімнати.