Ванна зі штучного каменю: ТОП-100 фото ідей, плюси та мінуси прикраси ванною каменем

Ванна зі штучного каменю — поради щодо реалізації проекту. 100 фото варіантів оформлення

Штучний камінь був винайдений у 1967 році і сфера його застосування постійно розширюється. Його універсальність зробила його матеріалом, що має велике значення в галузі дизайну, оскільки він може гарантувати надійність та елегантність будь-яких виробів.

Він використовується в таких приміщеннях, як ванна, кухня, з нього роблять стільниці, ємності, у тому числі раковини та ванни.

Властивості ванної з штучного каменю

Для виготовлення ванн та раковин використовується твердий, непористий, монолітний за структурою матеріал, що на третину складається з акрилової смоли, решта наповнювача – природні мінерали, що складаються в основному з тригідрату алюмінію, що отримується з бокситів.

Ванна зі штучного каменю:

 • Стійка до подряпин і сколів;
 • На ній не розмножуються хвороботворні мікроби та бактерії;
 • Нетоксична, можна купати навіть новонароджених;
 • Ремонтопридатна;
 • Тверда;
 • Легко термоформується у процесі виробництва;
 • Певні склади напівпрозорі;
 • Характеризується довговічністю;
 • Може бути пофарбована в будь-який колір, який не вицвіте і не зблякне з часом.

Всі ці переваги визначаються характеристиками штучного каменю, на яких стоїть


Характеристики штучного каменю

На фото ванни зі штучного каменю можна побачити як однотонні вироби різних кольорів, так і такі, де відтворені прожилки та характерний малюнок природного каменю: мармуру, малахіту, оніксу.

Крім того, багато компаній пропонують тип каменю, званий еко-камнем, здатний задовольнити екологічні вимоги щодо більшості видів сировини та виробничих процесів.

 • Вироби, які можуть бути виготовлені зі штучного каменю, здатні точно імітувати будь-який тип натурального каменю, від мармуру до граніту з мінімальною товщиною від 0,3 до 0,9 см.
 • Крім того, доступні різні формати, які здатні задовольнити будь-який запит: від гальки до великих плит. Це в основному стосується
 • У деяких випадках елементи мають замкові системи.
 • Штучний камінь, як у вигляді виробів, так і у вигляді оздоблювального матеріалу на підлогу та на стіни, зарекомендував себе як легкий у догляді та дуже міцний.
 • Він не відшаровується, витримує щоденне використання та здатний протистояти більшості ударів, подряпин та порізів на поверхнях та в місцях з інтенсивним рухом.

Будь-яка конструкція зі штучного каменю не має часу, в його товщу не може проникнути вода, пліснява, колонії мікроорганізмів.

Він компактний по всій товщині і може встановлюватися з непомітними стиками, що робить поверхню абсолютно гігієнічною. Не допускає зростання грибків та бактерій.

Поверхні штучного каменю легко повернути первісний вигляд за допомогою звичайного м’якого абразивного очисника та абразивної губки. Так ви можете усунути, наприклад, сліди від подряпин та потертостей.

Пошкодження, спричинені неправильним використанням, зазвичай можна відремонтувати на місці без заміни матеріалу.

 • Штучний камінь – екологічний та не токсичний матеріал.
 • При нормальних температурах не виділяє жодних випарів.
 • Під час згоряння виділяються тільки оксиди вуглецю, а дим, який він виробляє, безпечний для людей і тварин.
 • Завдяки цим характеристикам він використовується в громадських місцях, у тому числі в лікарнях та готелях.

Будь-який різновид штучного каменю виробляється відповідно до суворих стандартів, що обмежують відходи та споживання енергії на кожному етапі виробничого процесу.

Матеріал, клеї та герметики, що використовуються для установки, виробляють обмежені викиди летючих органічних сполук та отримали сертифікати безпеки.


Підлога у ванній зі штучного каменю

Облицювання підлоги штучним каменем, звичайно ж, не матиме розміру блоків природного каменю, тому відтворити римські терми в квартирі навряд чи вдасться. Завдяки невеликій товщині та невеликій вазі вони легко укладаються і дозволяють покривати будь-який тип поверхні.

Практичні, міцні та довговічні, підлогові покриття зі штучного каменю мають перевагу простої та швидкої установки, яка може значно знизити витрати на робочу силу.

Очевидно, що штучний камінь ідеально підходить для найчастіше використовуваних приміщень будинку, таких як кухня та ванна, тому що його легко чистити, він не схильний до впливу вологості і стійкий до стирання.

Єдиний нюанс – пам’ятати про остаточний результат, якого необхідно досягти у ванній кімнаті, щоб уникнути ефекту перенасиченості кольорів та фактур, які врешті-решт можуть стомити око.

Кам’яна раковина умивальника та купіль

Зараз такі вироби можна зустріти не лише у фешенебельних готелях та будинках забезпечених людей, штучний камінь широко використовується в новобудовах як багатоквартирних будинках, так і приватних котеджах.

 • Раковини бувають різних розмірів, форм і кольорів, а матеріал, з якого зроблена мийка, може вплинути на догляд, довговічність і, звичайно, стиль ванної кімнати. Раковину зі штучного каменю можна підібрати під колір.
 • Раковину зі штучного каменю можна мити практично всіма видами миючих засобів, не ризикуючи зіпсувати виріб.
 • У будь-якому випадку слід уникати використання засобів проти вапняного нальоту або інших дуже агресивних миючих засобів, не так для самої кераміки, як для хромованих елементів, таких як змішувач або злив раковини, які можуть бути пошкоджені.
 • Сам штучний камінь є надзвичайно функціональним матеріалом, здатним поєднувати яскраві кольори, гігієну, хімічну стійкість та економічну ціну.

В останні роки в цьому матеріалі відбулася низка цікавих нововведень як з погляду дизайну раковин нової форми, так і з точки зору функціональності.

Серед нововведень відзначимо можливість мати раковини не тільки у класичному глянсовому виконанні, але й у матовому виконанні. Друге нововведення – можливість поєднання раковин та стільниць, коли раковина є деталлю та продовження тумбочки або столу.

Ванна зі штучного каменю також може бути підібрана в один колір зі стільницею, покриттям для підлоги або обробкою стін. У кожному конкретному випадку все залежить від дизайнерських переваг майбутніх власників.

Фото ванної з штучного каменю