Епоксидна затирка для плитки: плюси та мінуси використання для оформлення ванної кімнати (120 фото)

Епоксидна затирка для плитки – різновиди, область застосування, склад, використання в оформленні ванної.

До вибору керамічної плитки часто ставляться відповідально і завчасно дбають про це. Нові матеріали дозволяють забути про ремонт на багато років. А до підбору другої важливої ​​складової – затірки, що мало виділяється часу.

Адже стан швів у плиток, їх естетичний вигляд позначається на тривалості служби нового оздоблення та відбивається на загальному враженні від зробленого ремонту.

У статті розповідатиметься про переваги та мінуси епоксидної затирки для плитки, де застосовується і будуть надані відповіді на інші питання на цю тему.

Що це таке?

Епоксидна затирка, як видно з назви, містить епоксидні смоли. Призначається для наповнення плиткових швів – з ПВХ, кераміки, глини та інших різновидів.

Речовина призначена для внутрішніх та зовнішніх робіт. Воно з успіхом використовується у ванній, коридорі, на кухні, дуже затребуване для закладення периметра басейнів, саун, душових та інших площин, де не допускається проникнення води крізь шви.

Заповнення швів епоксидною сумішшю застосовується для укладання плиток з:

  • Дерева,
  • Кераміки,
  • Металу,
  • Пластика.

Особливо затребувана для процедур із мозаїкою. Інші типи затирок не так старанно укладаються, як ці крихкі матеріали і не так вимагають дбайливого поводження.