Квіти в інтерєрі вітальні: огляд кімнатних рослин, види, пересадка в горщик, догляд, фото

Квіти в інтер’єрі вітальні: фото підбірка найкращих кімнатних рослин для красивого озеленення зали, способи розміщення квітів

Кімнатні рослини є невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Квіткові горщики з густою зеленню роблять великий внесок у дизайн кімнати: кухні, спальні або вітальні. Крім того, жива рослинність має безліч переваг.

При правильно підібраних культурах набагато швидше очищується повітря в приміщенні, здійснюється постійна доставка кисню. Деякі види кольорів здатні поглинати токсичні сполуки, попереджаючи цим отруєння.

Більшість декоративних культур витікають у повітря природні антибіотики (фітонциди), які зупиняють зростання та розвиток хвороботворних мікроорганізмів.

Способи озеленення вітальні

Всі варіанти розташування кольорів в інтер’єрі можна представити у вигляді двох основних способів:

  • Вертикальне озеленення. При подібній методиці горщики з рослинними культурами розташовуються на полицях, етажерках, стелажах. Для створення живої стіни використовують різноманітні кашпо, модульні дерев’яні ящики. Якщо організація кімнатної оранжереї проводиться в умовах приватного будинку, можна створювати оригінальні стійки під квіти з підручних матеріалів.
  • Горизонтальне озеленення зустрічається набагато частіше, особливо в умовах приватного будинку.За такого підходу до дизайну горщики з квітами розміщують на підвіконнях, на підлозі, на журнальному столику.

Вибір способу озеленення вітальні залежить від розмірів приміщення, рівня освітленості, розташування та розмірів віконних отворів, якості вентиляції в кімнаті, особистих переваг власників.