Світла ванна кімната: 120 фото ідей дизайну + особливості оформлення

Світла ванна — сучасні варіанти поєднання світлих тонів у дизайні інтер’єру ванної кімнати, 120 фото

Маленькі, світлі ванні кімнати можуть бути стильними. Використання різноманітних елементів дизайну та місця для зберігання ванного приладдя допоможуть перетворити привабливу маленьку ванну кімнату.

Використовуйте ці ідеї прикраси маленької ванної кімнати, щоб додати блиску та функціональності в обмеженому просторі.

Якщо ванна кімната недостатньо велика, краще встановити ванну біля стіни. Найчастіше сантехніка «вшита» на всі доступні сторони, а облицювання складних екранів здійснюється з використанням керамічної або кам’яної плитки в основному світлих тонах.

Особливості світлого інтер’єру у ванній кімнаті

Висяче велике дзеркало у ванній кімнаті на одній із стін візуально збільшить кімнату. Це створить ілюзію, що простір продовжується завдяки відображенню. Тільки не додавайте дзеркала по обидва стіни, тому що два дзеркала, звернені один до одного, створять дивну нескінченну порожнечу.

Невелика кругла раковина буде елегантним акцентом. Або виберіть прямокутну раковину. Це дасть вам більше місця, не обмежуючи кількість площі у ванній кімнаті.Старий, але гарний варіант, використання більш яскравого кольору в нижній частині стіни для збільшення висоти, звичайно ж, оптична ілюзія. Цей простий трюк допомагає створити ефект руйнування стіни та створити відчуття простору та ідеально підходить для використання у невеликих ванних кімнатах.

У цьому стильному прикладі фото світлої ванни можна використати вишуканий відтінок зеленого на дерев’яних панелях, щоб додати чіткості колірної палітри. Яскраво – білий колір нагорі допомагає посилити колірний контраст. Елегантні меблі з горіхового дерева та елементи монохромності додадуть характерної елегантності.

 • В інтер’єрі світлої ванної кімнати рекомендують велике вікно, білий колір стін з великою білою ванною.
 • Сонячний світ — це те, що змушує вас почуватися щасливим кожного разу, коли ви користуєтеся цим простором.
 • Освітлення є одним з найважливіших елементів для ванної кімнати.
 • Як відомо, це не тільки джерело світла, але й можливість настрої настрою користувачів.
 • Освітлювальні матеріали, безумовно, можуть створити інший, унікальний акцент у ванній кімнаті.
 • Лампа, встановлена ​​поруч із дзеркалом, є ефективною ідеєю, не тільки як освітлення, а й кардинально поміняє сприйняття простору.

Колірна гама ванної кімнати важлива для того, щоб зовнішній вигляд, відчуття та дизайн ідеально підходили. Створення правильної атмосфери є особливо важливим для ванної кімнати.

Незважаючи на те, що ми використовуємо її кожен день, це місце, в якому іноді нам потрібно почуватися повністю розслабленими та «відірваними від зовнішнього світу та впливу».

Щоб привнести нотку індивідуальності, звільніться від строгих правил і додайте у ванну світлі тони. Додавання світлих відтінків візуально збільшить простір.

Жовто – сірий колір

Жовтий і сірий відтінок – несподіваний союз, «укладений на небесах». Сірим кольором необхідно пофарбувати нижню частину панелі у ванній та поєднувати із сірими аксесуарами. Жовтим відтінком слід пофарбувати верхню частину.

Намагайтеся не створювати монотонну сіру ванну кімнату. Цей стиль може бути нудно. Натомість використовуйте різні сірі відтінки. Ви також можете створити текстуру за допомогою текстурованої плитки або меншої мозаїчної плитки сірого кольору.

 • Спору сірого з нікелевими світильниками надасть вашій ванній кімнаті унікального вигляду.
 • Темно-сірий колір із цими холодними металами може виглядати ультра-гладким.
 • Якщо ви віддаєте перевагу теплішим тонам, спробуйте світло — сірий із золотом, рожевим золотом або латунними світильниками.
 • Теплі тони в цих металах принесуть тепло та елегантність у ванну кімнату.
 • Третій варіант полягає у виборі чорних світильників, наявність яких надасть ванній кімнаті сучасного і просторого вигляду.

Що робити, якщо яскраві кольори занадто яскраві та темні кольори занадто темні? Настав час розглянути приглушені кольори.Приглушені ідеї кольору ванної кімнати включають відтінки бузкового, шавлії.

Білий колір

Білий колір є класичною гамою кольорів у ванній не дарма. Він яскравий, повітряний та ідеально поєднується з фарфоровою раковиною та ванною.

Порівняйте блиск мармурової світлої плитки у ванній кімнаті з матовими монохромними акцентами.

Марокканська плитка

Марокканська плитка додасть текстуру та багатий колір. Це плитка ручної роботи, яка трохи відрізняється за відтінком кольору, щоб надати відчуття несуцільної стіни та виділити координаційні центри.

Шикарний вигляд у ванній кімнаті, де все викладено плиткою. Простота поєднання нейтральних відтінків та розбавлених пастельних тонів у різних варіантах плитки допомагає додати інтересу, дозволяючи дизайну залишатися свіжим та невибагливим.

Парні спинки меблів з липового дерева допомагають зберігати відчуття легкості та легкості. Свіжа кольорова гама вітає металеві штрихи, щоб виділитися, але цього достатньо, щоб не виглядати надто несмачно.

Вдихніть нове життя у колірну схему за допомогою яскравих фарб. Якщо думка про яскраві стіни лякає вас, але ви все ж таки хочете додати кольори, не вживаючи радикальних дій, подумайте про те, щоб додати кілька яскравих аксесуарів та м’яких меблів. Легко змінити та економічно.

Дизайн світлої ванни

Оживіть звичайну білу ванну за допомогою декоративних шпалер. Чарівний прибережний дизайн – це все, що потрібно, щоб додати шарму та індивідуальності.


Використання ефектних шпалер у спеціально відведеному місці – тільки навколо ванни зробить її ще більш особливою. Сірувато-біла плитка для підлоги, привносить нотку відмінності.

Яскраво — жовтий колір із класичною фурнітурою вишукане поєднання.

Жовті стіни зігрівають прохолодну сіру гаму та піднімають настрій. Біла раковина, вбудована в кам’яну консоль, створює привабливий стиль ар-деко, а її елегантні дзеркальні ніжки гармоніюють із хромованою фурнітурою на стіні.

Фото світлого дизайну у ванній кімнаті