Гарні штори для сучасного інтерєру: ТОП-150 фото

Гарні штори для сучасного інтер’єру: фото модних новинок та тенденцій 2024 року. Види штор з назвами та описом

Тюль і штори споконвіку прикрашали вікна. У світі дизайн таких речей регулярно змінюється. Через великий асортимент важко вибрати щось, що підходить для оформлення домашньої обстановки.

Щоб зробити правильний вибір, потрібно розібратися в сучасних стилях та як їх застосовувати.

Види сучасних штор

Існують різні класи та варіанти штор, які вписуються в інтер’єр певних приміщень. Зверніть увагу на специфіку та особливості кімнат.

Шторами можна підкреслити свій смак. Ринок пропонує безліч варіантів, однак лише деякі з них знаходять практичне застосування.

  • Класика. Ніколи не старіє, виглядає красиво та доповнюється супутніми елементами. Використовуються різні тканини. Для верхнього шару товстіші штори, які при закритті не пропускають сонячних променів. Для нижнього шару – прозорий тюль. У давнину класичний варіант штор доповнювали ламбрекени. Сьогодні класика застосовується без них у вітальні, спальні чи кабінеті.
  • Італійський стиль. Мова про романтичні фіранки, які не розсуваються з боків. Штори збираються по діагоналі за допомогою кілець та шнура.Такий витончений варіант чудово підкреслює романтичність атмосфери у спальні.
  • Рулонні штори. Практичний варіант завіс, які швидко закривають або відкривають віконний отвір. Зверху закріплюється валик, який намотується тканину. Звичайно, такий варіант фіранок не зовсім для краси, тому найчастіше його вибирають для офісних приміщень.
  • Прозорі схрещені штори. Штори щільно закріплюються на рейці, їх не можна пересувати. Прозорий матеріал допускає у приміщення м’яке приглушене світло. Варіант фіранок добре підходить у вітальню чи спальню.
  • Жалюзі. На ринку є великий асортимент горизонтальних чи вертикальних моделей. Раніше жалюзі було прийнято використовувати лише в офісному приміщенні, проте сьогодні існують модернізовані варіанти, які чудово підходять для домашньої обстановки. Різновид матеріалів дозволяє адаптувати жалюзі під будь-який інтер’єр.