Сірі штори в інтерєрі вітальні, спальні, дитячої, кухні: фото-ідеї застосування та особливості використання сірої гами в інтерєрі

Сірі штори в інтер’єрі: тонкощі використання сірих відтінків у вітальні, спальні, дитячій та кухні. 145 фото найкращих новинок 2024 року

Далеко не рідкість те, що сірий колір може негативно вплинути на обстановку в будинку, викличе погіршення настрою або самопочуття.

Його вважають безликим, тьмяним, брудним. Насправді, якщо використовувати «мишачий відтінок» максимально правильно, то в нього можна знайти чимало переваг та особливостей.

Переваги сірого кольору для штор

Сірі штори мають такі позитивні властивості.

  1. Різноманітна колірна палітра, що дозволяє використовувати різні тони, вдало комбінуючи їх між собою. Так можна зробити обстановку в кімнаті максимально умиротвореною, приємною і навіть живою, а значить комфортною для перебування.
  2. Мишачий колір виглядає стильним, дорогим, за що його і цінують багато дизайнерів. За допомогою сірих штор можна зробити інтер’єр розкішнішим, ефектнішим, актуальнішим для будь-якого стилістичного рішення.
  3. Універсальність. Легкі сірі штори, класичні важкі портьєри будуть доречними для будь-якого приміщення, незалежно від його призначення. Їх досить часто розміщують у: офісі, дитячій, спальні, вітальні та навіть ванній кімнаті.
  4. Сірий відтінок чудово поєднується з іншими кольорами, причому як з холодними, так і з теплими відтінками.Це дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.
  5. На таких фіранках практично непомітні сліди забруднень. Тому вони стануть чудовим вибором для сім’ї з маленькою дитиною або домашніми тваринами.
  6. «Мишачі» відтінки будуть відмінно виглядати з кріпильними елементами незалежно від того, який вони комплектації, конфігурації.
  7. Немає обмежень щодо вибору дизайну підхоплень.

Сірі штори стають відмінним фоном, тому що не є яскравим акцентом, але при цьому дозволяють виділити предмети інтер’єру та інші вироби, розміщені в кімнаті.