Дизайн двокімнатної квартири: найкращі фото ідеї дизайну та красивого оформлення інтерєру + поради щодо вибору декору

Дизайн двокімнатної квартири: практичні поради щодо ремонту, вибору планування та типового проекту 2-х кімнатної квартири

Двокімнатні квартири є дуже затребуваним варіантом житлоплощі, особливо для молодих сімей. Квартира з двома кімнатами може бути не тільки маленькою за розміром, всупереч поширеній думці, вона також може бути просторою.

Головне правильно використовувати всі особливості цієї квартири та з точністю до сантиметрів розпланувати дизайн.

Існує велика кількість варіантів оформлення такої квартири, починаючи від невеликого, легкого ремонту, який дозволить непогано перетворити будинок, закінчуючи повною переробкою квартири зі зміною планування. Спочатку потрібно визначитися, який саме тип робіт необхідно провести, щоб зробити ремонт.

Оформлення житлової кімнати

З огляду на те, що житлових кімнат у квартирі всього дві, а в них необхідно розмістити три особи, потрібно буде правильно розпланувати одну житлову кімнату.

Спочатку потрібно вирішити, де буде спальня, у більшій чи меншій кімнаті. Враховуючи те, що планування не планується, рекомендується використовувати велику кімнату.

  • Для того, щоб розділити простір, потрібно буде застосувати спосіб зонування. Це дозволить ефективно розділити простір, не застосовуючи перепланування.
  • Поділ простору відбувається за допомогою розміщення перегородок, вони можуть бути глухі, створені з гіпсокартону. Їх досить легко встановити до вже наявних стін, і також не важко прибрати їх при необхідності.
  • Якщо немає бажання створювати стіни з гіпсокартону, можна використовувати різноманітні наскрізні стелажі, це дозволить не тільки розділити простір, але й також створить додаткове місце для зберігання книг, різноманітних статуеток та інших речей невеликого розміру.
  • Таким чином кімната буде розділена на 2 зони, прохід між ними можна обгородити за допомогою глухої, що не просвічує фіранки, це буде дуже зручно для обох сторін.Недоліком цього способу є те, що чутність буде дуже гарною, оскільки це тільки зонування, а не перепланування.

Меблі в цьому випадку потрібно вибирати компактні, модульні або трансформери, тому що вони досить маленькі, ідеально підійдуть для невеликих створених кімнат.

Таким чином з однієї житлової кімнати вдасться створити 2, в якій можна буде з комфортом розмістити батьків та дитину, при цьому кожен матиме достатню кількість власного простору.