Дизайн двокімнатної квартири: найкращі фото ідеї дизайну та красивого оформлення інтерєру + поради щодо вибору декору

Дизайн двокімнатної квартири: практичні поради щодо ремонту, вибору планування та типового проекту 2-х кімнатної квартири

Двокімнатні квартири є дуже затребуваним варіантом житлоплощі, особливо для молодих сімей. Квартира з двома кімнатами може бути не тільки маленькою за розміром, всупереч поширеній думці, вона також може бути просторою.

Головне правильно використовувати всі особливості цієї квартири та з точністю до сантиметрів розпланувати дизайн.

Існує велика кількість варіантів оформлення такої квартири, починаючи від невеликого, легкого ремонту, який дозволить непогано перетворити будинок, закінчуючи повною переробкою квартири зі зміною планування. Спочатку потрібно визначитися, який саме тип робіт необхідно провести, щоб зробити ремонт.

Оформлення житлової кімнати

З огляду на те, що житлових кімнат у квартирі всього дві, а в них необхідно розмістити три особи, потрібно буде правильно розпланувати одну житлову кімнату.

Спочатку потрібно вирішити, де буде спальня, у більшій чи меншій кімнаті. Враховуючи те, що планування не планується, рекомендується використовувати велику кімнату.

 • Для того, щоб розділити простір, потрібно буде застосувати спосіб зонування. Це дозволить ефективно розділити простір, не застосовуючи перепланування.
 • Поділ простору відбувається за допомогою розміщення перегородок, вони можуть бути глухі, створені з гіпсокартону. Їх досить легко встановити до вже наявних стін, і також не важко прибрати їх при необхідності.
 • Якщо немає бажання створювати стіни з гіпсокартону, можна використовувати різноманітні наскрізні стелажі, це дозволить не тільки розділити простір, але й також створить додаткове місце для зберігання книг, різноманітних статуеток та інших речей невеликого розміру.
 • Таким чином кімната буде розділена на 2 зони, прохід між ними можна обгородити за допомогою глухої, що не просвічує фіранки, це буде дуже зручно для обох сторін.Недоліком цього способу є те, що чутність буде дуже гарною, оскільки це тільки зонування, а не перепланування.

Меблі в цьому випадку потрібно вибирати компактні, модульні або трансформери, тому що вони досить маленькі, ідеально підійдуть для невеликих створених кімнат.

Таким чином з однієї житлової кімнати вдасться створити 2, в якій можна буде з комфортом розмістити батьків та дитину, при цьому кожен матиме достатню кількість власного простору.


Дизайн вітальні у двійці

З огляду на те, що тепер вітальня буде в маленькій кімнаті, потрібно буде зробити перепланування дизайну. Перевагу варто віддавати рішенням, які заощаджуватимуть вільний простір, це дуже важливо в рамках невеликої кімнати.


Оптимальним варіантом буде розмістити невелику стінку, навпроти неї компактний диван та журнальний столик. Цього буде цілком достатньо.

Якщо в кімнаті є балкон, має сенс усунути стіну, яка відокремлює його від кімнати. Для цього дозвіл не потрібен, оскільки це не несуча стіна, достатньо лише повідомити адміністрацію про те, що її прибрали, щоб у разі візиту це не стало сюрпризом для перевіряльників.

 • Рекомендується використовувати лише світлі тони, тому що вони здатні візуально розширити кімнату.
 • У рідкісних місцях можна використовувати темні тони, і тільки в декорі, це дозволить підкреслити особливості дизайну та наголосити на потрібному місці.
 • У цьому випадку не рекомендується застосовувати чорний, краще підійде коричневий, темно-сірий або темно-коричневий, це буде ідеальним варіантом.


Дизайн кухні в 2-х кімнатній квартирі

З цим приміщенням все значно простіше, немає необхідності вигадувати щось особливе. Потрібно намагатися заощадити простір, щоб мати можливість розмістити повноцінний стіл та стільці, або невеликий диван, залежно від цілей.
Дуже часто на маленькі кухні встановлюються гарнітури у вигляді лінії. Вони розташовуються вздовж однієї з найширших стін. При цьому сам гарнітур досить вузький, що дозволяє не сильно зменшити простір.

 • Особливу увагу потрібно приділити робочій зоні, вона обов’язково має бути добре освітлена, якщо не вистачає освітлення від люстри, потрібно буде додатково встановити джерела освітлення на гарнітурі.
 • Відмінним варіантом буде використовувати маленькі натискні світильники на батарейках. Це дозволить не навантажувати електропроводку, при цьому дасть нормальне освітлення поверхні.

Дизайн туалету та ванної кімнати у 2-х кімнатній квартирі

У таких квартирах туалет з ванною дуже часто вже поєднаний, тому що окремо це дуже маленькі приміщення, в яких важко можна щось розмістити. Саме тому забудовники спочатку планують суміщений санвузол.

 • Варто подбати про справність комунікацій, тому її перевіряють насамперед.
 • Тільки після цього можна розпочинати ремонт. На цьому етапі варто визначити, що встановлюватиметься: повноцінна ванна або душова кабіна.
 • Другий варіант значно компактніший і дозволяє розмістити більше потрібних меблів.
 • Однак перший варіант більш комфортний, але й займає більше місця.
Роблячи вибір на користь душової кабіни варто встановлювати не звичайну, а з додатковими встановленими режимами та підсвічуванням.


Також існують комбіновані кабіни, вони включають невеликий відсік-парилку. Виходить міні-лазня у квартирі, що дуже зручно. Безумовно, така комплектація займає значно більше місця, але любителям лазні явно сподобається.

Фото новинок дизайну двокімнатної квартири