Зал у квартирі (200 фото): новинки дизайну, ідеї красивого оформлення інтерєру

Зал у квартирі (200 фото найкращих ідей): правила зонування. Огляд останніх трендів 2024 року, як облаштувати вітальню

Правильне оформлення зали у квартирі – досить складне завдання. Звичайно, можна довірити оформлення гарному дизайнеру, але ця послуга відрізняється високою ціною та складністю. Тому що вам необхідно буде знайти справді професіонала своєї справи.

Існують деякі принципи та правила оформлення залу в квартирі, дотримуючись яких, ви зможете без допомоги спеціаліста оформити зал так, щоб він був затишним, комфортним та виглядав неймовірно.

Вивчивши деякі моменти, ви зможете зробити зал таким, яким ви хочете його бачити. Розберемо основні проблеми, з якими ви можете мати справу.

Правила оформлення зали

Продумуючи планування залу, необхідно дотримуватися загальних правил. Слід продумати планування так, щоб усім членам сім’ї вистачало місця та кімната була затишною.

Також варто продумати який стиль ви хочете бачити в оформленні вашої зали та як правильно комбінувати один стиль з іншим. За загальним правилом дизайн залу повинен відповідати дизайну квартири, щоб стиль не виглядав безглуздим та недоречним.

Розглянемо деякі основні правила:

  • При зонуванні кімнати необхідно підібрати відповідний спосіб поділу кімнати. Традиційно предметами для поділу є: підлогове покриття, стіни, меблі та багато іншого. Незвичайними варіантами можуть стати барні стійки або подіуми. Також слід розуміти, що всі зони мають бути взаємопов’язані між собою.
  • При підборі матеріалів для обробки кімнати потрібно враховувати не тільки стиль дизайну кімнати, але й дизайн всієї квартири. Непоганим варіантом є комбінування матеріалів, адже це виглядає сучасно та стильно.
  • Простір залу не варто змушувати меблями, щоб простору було більше. Вам необхідно вибрати лише необхідний стандартний набір меблів.


Слід правильно позначити центр кімнати. У цьому можуть допомогти домашній кінотеатр або камін, якщо місця в кімнаті є достатньо.