Вітальня-дитяча в одній кімнаті: правила оформлення суміщеного інтерєру (90 фото ідей)

Вітальня-дитяча – як облаштувати та поєднати: правильне зонування, дизайн та планування

Кожен із Вас мріє придбати свою квартиру чи будинок з великою комфортною площею. Купивши його, Ви будете планувати, робити там ремонт, тому що у всіх є свої смаки та уподобання. Якщо Ви придбали його з хорошим ремонтом, то згодом захочете щось змінити.

Багато господарів мріють, про простору кухню, на якій буде зручно проводити сімейні вечори, або святкувати якісь заходи у дружній та веселій компанії. Деякі з Вас мріють про велику вітальню, щоб там було зручно розставити гарні меблі та проводити сімейні вечори разом.

Не секрет, що всі люблять ходити в гості або приймати гостей у себе вдома. Найчастіше Ви намагаєтеся приймати своїх друзів та родичів на кухні або у вітальні. Все залежить від кількості запрошених людей, яких потрібно розмістити десь. Бувають ситуації, що багато хто приходить у гості з дітьми, і вік дітей у всіх абсолютно різний. Дуже зручно було б спостерігати за малюками, якби у вітальні було місце, де вони могли б грати.
Поділ великої кімнати на дві

Багато клієнтів купують квартиру з готовим ремонтом. Через якийсь час вони планують робити у ній ремонт. Усі Ви знаєте, якщо починається ремонт, то він може тривати довгий час, особливо якщо все робитиметься своїми руками.

 • Деякі займаються переплануванням кімнат. Цей варіант дуже підійде, якщо одна із кімнат у квартирі з великою площею. Її можна розділити на дві частини та вийти незвичайна та сучасна кімната.
 • Ми хотіли б Вам розповісти, як можна з однієї великої кімнати зробити перепланування у вітальню-дитячу кімнату. У дальній частині кімнати краще зробити дитячу, а в іншу частину, яка розташована ближче до дверей залишити вітальнею.
 • Багато хто з Вас часто цікавиться, як це правильно зробити. Тому ми хотіли Вам докладніше розповісти все.

Насамперед ми радимо Вам відвідати інтернет, та ознайомитися з різними запропонованими там варіантами на фото. Переглянувши їх, Ви будете знати, як краще поєднувати кольори, за допомогою чого можна розділити кімнату та як правильно розставити меблі, щоб зберегти вільний простір.

Після чого ознайомтесь із товаром, який представлений у спеціальних магазинах.Для економії Вашого часу, спочатку відвідайте їхній офіційний сайт на ньому Ви зможете подивитися асортимент та почитати відгуки клієнтів, які там закуповувалися.

Способи поділу вітальні-дитячої

Якщо Ви маєте можливість розділити одну кімнату на дві, у такому випадку потрібно все правильно продумати. В даний час робити ремонт це дуже витратна справа.

При розділенні кімнати на вітальню-дитячу потрібно обов’язково враховувати, що дитині для занять потрібно багато світла. Тому ми Вам радимо виділити йому частину кімнати, в якій буде вікно. У дитини має бути тепла частина кімнати, і головне, щоб не знаходилася біля дверей.

Поділити кімнату можна за допомогою наступних матеріалів:

 • Гіпсокартон;
 • Ширма;
 • Розсувні двері;
 • Різні види шаф;
 • Фанера.

Кожен господар зможе підібрати щось для своєї кімнати. Все залежатиме від Вашої фантазії та фінансового стану.

Планування вітальні-дитячої

Перш ніж Ви будете починати розробку плану як краще розділити кімнату на вітальню-дитячу, потрібно обов’язково враховувати вік дитини.

 • Якщо в дитячій кімнаті знаходитиметься немовля, то для нього на даний момент знадобиться тільки ліжечко та пеленальний столик.
 • Якщо Ви плануєте виділити місце для старшої дитини, то потрібно розуміти, що їй потрібна ігрова зона і місце де можна буде поставити їй стіл для занять.
 • У цій ситуації можна розділити кімнату за допомогою книжкових стелажів. Цей варіант буде зручним, коли дитина ходитиме до школи.

Якщо варіант можна розглянути гіпсокартон. За допомогою цього матеріалу можна зробити зручний та красивий поділ кімнати у вигляді перегородки з різними віконцями.Ці вікна можуть бути різних розмірів. Як доповнення до них можна встановити окремі маленькі лампочки. Для зручності дитини краще зробити, щоб вони вмикалися окремо. Додаткове світло дитині не завадить.

Розширення квадратів кімнати

Іноді купивши квартиру, Ви мрієте одну із кімнат розділити на дві зони. Але це не вдасться зробити, якщо площа кімнати маленька.

Як варіант можна розглянути, з’єднання кімнати з балконом, це дозволить також збільшити квадрати однієї кімнати. Багато господарів у квартирі мають два балкони, тому один з них можна використовувати для розширення квадратів кімнати, а другий для зберігання потрібних їм речей.
Якщо Ви все-таки зважилися з’єднати одну з кімнат з балконом, то потрібно обов’язково його спочатку утеплити.

 • Це можна зробити шляхом проведення труб або провести теплу підлогу, а потім подумати, як красиво оформити з’єднання кімнати та балкона.
 • Після чого утворюється одна велика кімната. Цю кімнату можна розділити на дві зони.
 • Одна з них належатиме вітальні, а друга дитячій кімнаті.

Дуже зручно якщо площа кімнати дозволятиме зробити для дитини в одній частині кімнати невелику ігрову зону та спальне місце, а іншу частину кімнати залишити для вітальні, якщо балкон спочатку був великий.

Фото новинок дизайну вітальні-дитячої