Зелена спальня (150 фото): найкращі поєднання та новинки дизайну із зеленим відтінком + поради щодо створення затишного інтерєру

Зелена спальня: відтінки, поєднання, поради, вибір обробки, правила комбінування смарагдових та салатових квітів, 150 фото

Спальна кімната — місце, де ви відпочиваєте душею та тілом, де набираєтеся сил. Спальня має бути максимально комфортною та створити всі умови для міцного та спокійного сну.

Якщо ви вирішили оновити ремонт або купили нову квартиру, перед вами постає вибір: у якій же колірній гамі оформити спальну кімнату? Постарайтеся максимально серйозно поставитися до вирішення цього завдання тому що від вашого вибору залежатиме з яким настроєм ви прокидатиметеся вранці.

Ми пропонуємо розглянути такий варіант, як спальня у зелених тонах.

Особливості зеленого кольору для спальні

Зелений колір завжди вважався кольором урівноваженості. Він заспокоює, створює затишок та комфорт. У минулому, вірили, що зелений має зцілюючу ауру і поширює атмосферу природи.

  • На Сході прийнято вважати зелений кольором благородства, багатства та процвітання — вічного оновлення.
  • За деякими версіями зелений притягує достаток. Зелений поєднав у собі дві протилежні гами — жовту та синю.
  • Завдяки цьому, зелений поєднується з будь-якими кольорами та їх відтінками, він складе дует як з теплими, так і холодними квітами.Чим сучасніше ви хочете зробити ремонт, тим світлішим має бути відтінок зеленого. Крім того, зелений може грати як головну роль в інтер’єрі, так і може привертати увагу окремими предметами.