Зелена спальня (150 фото): найкращі поєднання та новинки дизайну із зеленим відтінком + поради щодо створення затишного інтерєру

Зелена спальня: відтінки, поєднання, поради, вибір обробки, правила комбінування смарагдових та салатових квітів, 150 фото

Спальна кімната — місце, де ви відпочиваєте душею та тілом, де набираєтеся сил. Спальня має бути максимально комфортною та створити всі умови для міцного та спокійного сну.

Якщо ви вирішили оновити ремонт або купили нову квартиру, перед вами постає вибір: у якій же колірній гамі оформити спальну кімнату? Постарайтеся максимально серйозно поставитися до вирішення цього завдання тому що від вашого вибору залежатиме з яким настроєм ви прокидатиметеся вранці.

Ми пропонуємо розглянути такий варіант, як спальня у зелених тонах.

Особливості зеленого кольору для спальні

Зелений колір завжди вважався кольором урівноваженості. Він заспокоює, створює затишок та комфорт. У минулому, вірили, що зелений має зцілюючу ауру і поширює атмосферу природи.

 • На Сході прийнято вважати зелений кольором благородства, багатства та процвітання — вічного оновлення.
 • За деякими версіями зелений притягує достаток. Зелений поєднав у собі дві протилежні гами — жовту та синю.
 • Завдяки цьому, зелений поєднується з будь-якими кольорами та їх відтінками, він складе дует як з теплими, так і холодними квітами.Чим сучасніше ви хочете зробити ремонт, тим світлішим має бути відтінок зеленого. Крім того, зелений може грати як головну роль в інтер’єрі, так і може привертати увагу окремими предметами.

Зелені шпалери в спальні

Сьогодні на ринку величезний вибір шпалер, з різною фактурою, кольорами та цінами. Зелений колір шпалер не рідкість, зараз дизайнери вигадують багато креативних та сміливих рішень, вони експериментують із принтами.

Перш ніж клеїти шпалери, ви повинні чітко розуміти якого результату ви хочете досягти.

Ось найпопулярніші види шпалер:

 • Текстильні.
 • Паперові.
 • Велюрові.
 • Фризелінові.
 • Вінілові.
 • Фотошпалери.
 • Шпалери для фарбування.


Якщо ви хочете зробити зелену спальню і вже визначилися з видом шпалер, але ще не знаєте, який вибрати принт, необхідно задуматися про відтінок зеленого.

Огляд зелених відтінків для спальні

Зелений буває різним. 32 основних відтінки та 376 похідних, з яких потрібно вибрати, який стане кольором вашої спальні. Можна з’єднати два або більше видів шпалер.Комбінування їх за кольорами та фактурами додасть відчуття руху і розширить простір.

Зелений – універсальний колір, він не теплий і не холодний, тому до нього підійдуть будь-які комбінації кольорів. Бажаєте, щоб ваша спальня виглядала свіжо? Візьміть другий колір шпалер білий або світліший відтінок, це додасть спальні соковитості та легкості.

Якщо ви хочете навпаки, зробити ефект обмеженого, затишного простору, то вибирайте шпалери одного кольору та глибшого відтінку, наприклад смарагдово-зеленого.

 • Смарагдовий колір дуже любить золото і якщо ви прикрасите свою спальню будь-якими елементами із золотистим покриттям, це буде виглядати розкішно.
 • Світло-салатовий колір стін сподобається дітям і підійде для дитячої спаленьки, зелений колір заспокоює, а значить ваш малюк добре спатиме.Штори для зеленої спальні

Якщо кімната повністю в зелених відтінках вас лякає або змушує почуватися некомфортно, можна зробити акцент на будь-якому предметі інтер’єру, наприклад, на шторах.

Штори можуть не просто захистити вас від яскравого сонячного світла, а й доповнити вигляд спальні.

 • І в першому, і в другому випадку, зелені штори гратимуть із сонячними променями, а ті, у свою чергу, оживлятимуть малюнок на тканині.
 • Якщо спальня виконана у світлих тонах, то штори можуть бути на кілька тонів темнішими, для контрасту.
 • Якщо ви любитель зеленого і ваша мета створити повністю зелену кімнату, штори не повинні бути такого ж відтінку, як шпалери.Можна також поекспериментувати з ламбрекенами, якого відтінку будуть штори та як їх можна прикрасити.

люстра/бра/торшер

Джерело світла в спальній кімнаті не повинно залишитися поза увагою, коли йдеться про конкретну колірну палітру. Люстра, бра, торшер – все також може бути зеленого кольору. Але тут потрібно бути обережним із вибором відтінку.

Для прикладу, люстра і бра повинні бути одного відтінку, бо при недотриманні цього правила з’являється ризик втратити дизайнерську родзинку.

 • Необхідно спробувати витримати колірну гаму всієї спальні, щоб нічний світильник та люстра або торшер та бра були одного відтінку зеленого.
 • Оскільки зелений колір допомагає прийти до тями, а спальна кімната створена для відпочинку, не варто брати за основу надто яскраві відтінки.
 • Нехай це буде або пастельний відтінок, або глибокий темний, що більше підходить під стиль та інтер’єр спальні.Інтер’єр зеленої спальні

Чим доповнити спальню в зелених тонах? Крім очевидних речей, добре було б підібрати постільну білизну та маленькі подушечки в тон спальні. Вони створять відчуття комфорту, допоможуть розслабитися та наповнять спальню затишком та теплом.

Обов’язково придбайте м’який килим такого ж кольору, як люстра, він відтінить колір стін і створить ефект завершеності.

Ваша зелена спальня виглядатиме ідеально, якщо ви купите гарний вазон, тільки підійдіть до цього кроку відповідально! Є квіти, які поглинають кисень, на ранок ви почуватиметеся «розбитим» і таким, що не відпочив.

Фурнітура

Підбирайте фурнітуру не під колір шпалер, а під колір підлоги чи стелі, тоді у вашій зеленій спальні буде все гармонійно.

Декор

Декорувати зелену спальню добре золотими, білими елементами.Або елементами на кілька тонів темніші або на кілька тонів світліші за кольори стін. Це можуть бути свічки, статуетки, фоторамки та інші милі речі.

Придбайте арома-палички з ароматом лаванди, він добре заспокоює і сприяє міцному сну, а ось запах цитрусових навпаки, бадьоритиме.

 • Як можна помітити, зелений колір поєднується з будь-яким кольором, але дизайнери рекомендують комбінувати зелений з іншими, такими ж природними кольорами.
 • Але треба пам’ятати, що головне це не обтяжити затишний, не дратує зелений іншими кольорами, які можуть поглинути благородство зеленого відтінку.Зелена спальня є прекрасним рішенням для тих, хто любить і цінує комфорт і спокій.

Фото зеленої спальні