Дизайн плитки для ванної кімнати: ТОП-150

Дизайн плитки для ванної кімнати – поєднання, кольори, фото, новинки, дизайн

Найпопулярніше облицювання приміщень у підвищеній вологості – кахель, керамограніт та інші варіації різного формату. Грамотно підібраний дизайн плитки для ванної кімнати – гарантія функціонального та досить ефектного інтер’єру.

Використовуючи перевірені методи візуальної корекції простору, легко приховати недоліки планування ванної кімнати малого метражу та перетворити її до невпізнанності.

Основні різновиди плитки

Листі каталоги з новинками дизайну плитки 2024 – 2024 року, легко виділити класику, модерн та універсальні пропозиції. Очевидно, що деякі варіанти підходять як ідеальне тло, інші – чудова можливість виділити найбільш значущі акценти.

Деякі, з метою економії, вирішують вибрати їх колекції лише один варіант обробки. Це в корені неправильно – є підлогове та настінне облицювання. Вона відрізняється за ступенем стирання та стійкістю до підвищених навантажень.

Зверне увагу! На упаковці завжди є маркування. Стопа – плитка для підлоги, п’ятірня (кисть руки) – для вертикальних поверхонь. Погодьтеся, немає сенсу переплачувати за високий рівень зносостійкості морозостійкого керамограніту, а на підлозі ванної через рік виявити потертості та тріщини «полегшеного» варіанта для стін.

На закупівлі оздоблювальних матеріалів завжди можна заощадити. Наприклад, якщо на підлогу або над ванною укласти великі блоки із залишків колекції кольорового мармуру – уцінка до 40%. Його імітація вийде ще дешевше, зате міцність аналога буде вищою, ніж у «м’якого» каменю.

У будь-якому магазині з солідною знижкою розпродують бій та залишки різних колекцій. Це гарний матеріал для мозаїчного панно або розетки для підлоги, викладеної своїми руками.

У більшості старих квартир невеликий метраж, тому облицювання плиткою у ванній кімнаті маленького розміру з гарним дизайном обійдеться зовсім недорого.

У деяких випадках потрібне морозостійке, вологостійке або термостійке облицювання. За особливі властивості варто доплатити, наприклад, коли кахель укладають у міні-басейні без зимового опалення або на систему «тепла підлога».

Незвичайний дизайн плитки для сучасної ванної та санвузла – фото ефектних поєднань.