Коричневі штори в інтерєрі: 185 красивих фото-прикладів дизайну та поєднання коричневих відтінків штор в інтерєрах різних кімнат

Коричневі штори в інтер’єрі: рекомендації дизайнера про те, як правильно вибрати коричневий відтінок для вітальні, спальні, кухні

Коричневий колір здавна мав авторитет при оформленні приміщень. Сьогодні він не втратив своєї вишуканості. Часто зустрічається при оформленні меблів, дверей або підлогових покриттів. Вибір більшості ділових людей, символізуючи умиротворення і стабільність.

Як можна урізноманітнити своє життя, використовуючи коричневий колір? Штори з різними його відтінками створюють надзвичайну атмосферу. Занавіски благородного кольору говорять про шикарний смак та почуття стилю.

Але є й зворотний бік медалі: надто багато темних коричневих відтінків обмежують візуально у вільному просторі. Через це іноді складається похмурий настрій. Вирішити проблему з похмурістю та іншими дефектами благородного кольору допоможе грамотний підхід до використання та дозування. Далі обговоримо комбінації кольору та відтінків та інші питання застосування коричневих штор.