Зал у сучасному стилі: 120 найкращих фото ідей дизайну

Зал у сучасному стилі: основні правила підбору стильових поєднань для квартири та приватного будинку, фото найкращих прикладів

Одна з чудових ідей для обробки вітальні виявляється в сучасному стилі, який відмінно підходить як для маленьких так, і для великих кімнат. Підходяще поєднання предметів, матеріалів і кольору влаштує зручний житловий простір.

Цей інтер’єр відрізняється характером, адже сучасний стиль дозволяє з легкістю поєднувати практичну та естетичну сторони загальної картини в дизайні. Цей стиль полягає в успішному об’єднанні деталей хай-теку, мінімалізму, модерну та інших модних віянь.

Тонкощі стилю

Стиль сучасності спрямований на простоту виготовлення та мінімалізм. Це не передбачає холодного дизайну. Простоту форм і холоднуваті кольори можна легко зігріти різними аксесуарами, за допомогою яких вийде затишна вітальня.

Добре виходить, коли сучасний стиль поєднується з елементами класичного та скандинавського спрямування.

Такі об’єднання користуються популярністю. На фото можна побачити різні ідеї створення прикраси до зали під сучасний напрямок. Над варіантами працювали дизайнери, тому вони цілком гармонійні.

Гостині оздоблені в модному стилі мають:

 • Ідеально рівними площинами;
 • Практичні меблі, нерідко із здатністю модифікації;
 • Якісні TV, техніка та акустичні колонки;
 • На вигляд простий інтер’єрний дизайн, створений завдяки старанній праці щодо вибору відповідного оформлення, меблів та предметів;
 • Новаторські оздоблювальні матеріали.


Зала у сучасному виразі підійде для спритних, діяльних людей. Не варто порушувати основне правило: все, що знаходиться в кімнаті, має приносити зручність і залишатися практичним. Кожен незвичайний елемент прикраси має природно входити до загальної картини.

Елементи оформлення

Прийнявши рішення влаштувати у вітальні стиль сучасності, важливо подумати про такі деталі:

 1. Для згаданого вище стилю повинні бути м’які меблі, комплекти для трапези різних кольорів та розмірів, маленькі стінки, але з мінімальними задатками. Вона вибирається так, щоб не завантажити обстановку залу.
 2. Почуття великого простору і свободи є основним в оздобленні зали в сучасному виконанні. В цьому випадку не повинні бути присутні перебірки та ширми. Застосовується відкрите планування, тут поділ на зони робиться лише візуально.
 3. Світло має вийти рясним.Коли немає бажання прибрати красиву люстру посередині стелі, тоді до неї можна створити багатоярусне підсвічування, Led лампочки, бра з торшерами.
 4. Виразна пляма. Речами, що приковують до себе погляди може стати текстиль, химерний предмет, незвичайна картина, що виглядатиме просто, але водночас буде витонченим і мати багатий вигляд.

Ремонт вітальні

 1. Ремонт стін. Для зали вибираються світлі або пастельні відтінки без складних контурів та візерунків. Відмінно виглядатимуть високоякісні шпалери або рельєфне оштукатурювання. Збільшенню простору допоможе використання дзеркальних поверхонь.
 2. Влаштування підлог. На підлогу варто придбати паркет або дошку, що ламінує, зроблені на вигляд дерев’яних: з дуба, горіха або вишні. Дане покриття розбавить новизну матеріалів та незвичні елементи іншого оформлення та додасть до будинку затишку та тепла.
 3. Влаштування стелі. В обстановці залу може бути складна багатоярусна стеля з уступами, переходами, ліпленням з гіпсу. Колір вибирається відштовхуючись від відтінку стін, він буває від білого до блідо-карамельного. Для стелі у стильному напрямку необхідно встановити різний вид освітлення.

Вибір кольору

Експерти з обробки квартир та будинків прирівняли сучасний напрямок у дизайні з чорновими накресленнями живописця. Існують лише 2-3 основні лінії без деталей, які й підтримують цю ідею. Багато іншого – це плід фантазії.

Для прикраси красивих залів у такому стилі нерідко застосовують пастельні відтінки, в які при необхідності можна внести яскраві виділення. Наявні поверхні обробляються білим, бежевим, сірим відтінком.

Не забороняється використання білого з чорним, що наділить зал офіціозом та строгістю. Підбір кольору походить від бажання господарів.

Важливо, щоб обраний колір відмінно поєднувався з меблевим забарвленням і привносив у кімнату більше освітленості та повноти простору.

Заспокоєння та простоту стилю виділять маленькі насичені акценти, на зразок подушок, пледів або декору.

Меблі

Стильна кімната обставляється гарнітуром з виразними рисами та у простому вигляді. У пріоритеті та, що з модулів та елементи з різною функціональністю.

Основну роль, у внутрішньому оформленні залу в стилі сучасності, грає м’який гарнітур, який відрізняється формами, але в основі має прямі та пластичні лінії.

 • Підійде і кутовий диван, навіть 2-3 вироби, можна з різних комплектів.
 • Якщо квадратура залу велика, тоді можна купити м’які крісла зі стільцями.
 • У заспокійливу атмосферу сучасного стилю добре вписуються крісла-гойдалки, а також вольтерівські крісла.
 • Плануючи придбати естетичні журнальні столи, вибір падає на нескладні моделі округлих або прямокутних виробів без зайвих прикрас.
 • Стіл зі скла, модель, що розкладається за потребою в обідній або кілька модулів, розроблених за схожістю з матрьошкою і розкладаються в різних варіантах.

Варто взяти до уваги! Крупногабаритні корпусні меблі будуть безглуздо виглядати в залі з сучасним стилем. Підійдуть найнижчі шафи для телевізійних і радіо приймачів, полиці. Стиль потребує великого, вільного простору.Світло

Меблі для залу в цьому стилі відрізняються формою, кольором, але кімната не повинна бути сильно заставленою.

 • Темному залу потрібне додаткове підсвічування. Звичайно, у цьому випадку будуть доречними точкові прилади світла.
 • Також часто використовують торшери та бра. Варто зауважити, що не допускається в невелику залу вішати велику люстру.Ще важливо відзначити, що не потрібно підбирати для сучасного стилю кришталеві люстри – це властиво класиці. Варто підбирати новинки за формою та незвичайні варіанти виробів.

Текстиль

Для підкреслення сучасного стилю підійдуть пледи, невеликі подушки виразних контрастів кольорів. Вони здатні створити акценти і привнесуть у зал затишок та теплоту. Коли членам сім’ї подобаються килими, тоді найкращим варіантом стане ковролін або однокольорові рамки маленьких габаритів.

До цього стилю не підходять візерунки з квіток або візерунки сходу.

Килими нерідко розстеляють у місці відпочинку. На зальні вікна не підійдуть важкі штори темного кольору, яскраві малюнки на шторах також не належать сюди. Добре вибрати тканини за кольором схожі на стіни або легкі тканини.

Прикрасу на вікнах можна створити за допомогою штор:

 • На люверсах, які за рахунок навішування матеріалу на кільця з металу або пластику, вийдуть з естетичним драпіруванням;
 • На прикрасах з різьбленням ущільнений каркас послужить накриттям верхньої області штор і прикрасить кімнату;
 • Тканинні жалюзі, японські штори, виготовлені в мінімалістичному стилі, виглядають просто та доречно.


Ось три кити сучасної зали – функціональність, простота та простір. При цьому важливо врахувати, що будь-який інтер’єр влаштовується для людей, і власники квартири повинні відчувати в ній комфорт та затишок.

Фото залу в сучасному стилі