Зал у сучасному стилі: 120 найкращих фото ідей дизайну

Зал у сучасному стилі: основні правила підбору стильових поєднань для квартири та приватного будинку, фото найкращих прикладів

Одна з чудових ідей для обробки вітальні виявляється в сучасному стилі, який відмінно підходить як для маленьких так, і для великих кімнат. Підходяще поєднання предметів, матеріалів і кольору влаштує зручний житловий простір.

Цей інтер’єр відрізняється характером, адже сучасний стиль дозволяє з легкістю поєднувати практичну та естетичну сторони загальної картини в дизайні. Цей стиль полягає в успішному об’єднанні деталей хай-теку, мінімалізму, модерну та інших модних віянь.

Тонкощі стилю

Стиль сучасності спрямований на простоту виготовлення та мінімалізм. Це не передбачає холодного дизайну. Простоту форм і холоднуваті кольори можна легко зігріти різними аксесуарами, за допомогою яких вийде затишна вітальня.

Добре виходить, коли сучасний стиль поєднується з елементами класичного та скандинавського спрямування.

Такі об’єднання користуються популярністю. На фото можна побачити різні ідеї створення прикраси до зали під сучасний напрямок. Над варіантами працювали дизайнери, тому вони цілком гармонійні.

Гостині оздоблені в модному стилі мають:

  • Ідеально рівними площинами;
  • Практичні меблі, нерідко із здатністю модифікації;
  • Якісні TV, техніка та акустичні колонки;
  • На вигляд простий інтер’єрний дизайн, створений завдяки старанній праці щодо вибору відповідного оформлення, меблів та предметів;
  • Новаторські оздоблювальні матеріали.


Зала у сучасному виразі підійде для спритних, діяльних людей. Не варто порушувати основне правило: все, що знаходиться в кімнаті, має приносити зручність і залишатися практичним. Кожен незвичайний елемент прикраси має природно входити до загальної картини.