Класична вітальня: гарні приклади інтерєру у темних та світлих тонах

Класична вітальня – всі нюанси створення стилю, актуальні новинки та цікаві поєднання (фото + поради)

Всі люблять слідувати трендам, і домашній інтер’єр не виняток. Але одна річ, яку ще люблять багато людей, – це класичний дизайн домашнього інтер’єру. Хоча кожен стиль прекрасний сам по собі, класика – це розкіш, елегантність та комфорт.

Традиційний дизайн наповнений позачасовими штрихами, які завжди актуальні та не викликають втоми. Класичний дизайн вітальні подобається більшості людей, тому що це ідеальне поєднання домашнього декору, меблів та кольорів.

Він є позачасовим і допоможе вам створити свіжий і міцний ефект. Якщо ви хочете внести класичну тему до своєї вітальні, ось кілька простих дизайнерських ідей.
5 .jpg”>

Класична вітальня у теплих тонах

Одна з приголомшливих та класичних ідей для вітальні – це вибрати для неї меблі та декор світлих тонів. Виглядає добре збалансованим. Щоб зробити інтер’єр привабливішим, додайте до нього золотистий відтінок.

Уникайте чорного та сірого, вибирайте кремовий, білий та золотистий тон.

Оригінальний камін для вітальні

Гігантський кам’яний камін у вітальні додає нову історію.

  • Це робить простір затишним, традиційним і врівноважує всю симетрію.
  • Крім того, він забезпечує найкращий каркас для ваших меблів.
  • Якщо ви хочете надати своєму будинку класичного вигляду, просто виберіть кам’яний камін нейтрального і м’якого кольору.


Панельні стіни

Для класичної вітальні виберіть стіни, обшиті дерев’яними панелями. Найкращий спосіб закріпити стиль – масив дерева, насичений колір та деталізовані столярні вироби.

Щоб створити симетрію, додайте до кімнати сучасні меблі. Крім того, рослини матимуть велике значення.

Вікна вітальні

Як ви знаєте, світлі тони можуть визначити класичні вітальні, але чи знаєте ви, що денне світло також може зробити вітальню кращою? Нехай ваша вітальня наповниться світлом.

Це змусить ваш будинок виглядати більше, і вам, можливо, не доведеться прикрашати його великою кількістю світильників.


Принти та візерунки

Класичні вітальні були сповнені принтів та дивовижних візерунків. Щоб ваша кімната виглядала класично в наш час, просто пограйте зі стилем, формою та загальним виглядом.

Додавання принтів додасть інтерес вашій кімнаті та пожвавить її. Намагайтеся додати трохи контрасту, щоб ваша вітальня виглядала краще.

Висока стеля

У більшості класичних віталень раніше були високі стелі, чого немає у сучасних кімнатах. Так що, якщо ви є шанувальником класичної тематики, просто побудуйте свій будинок з високими стелями. Ви навіть можете додати свіжості за допомогою залізних ліхтарів, архітектурних деталей та м’яких меблів.

Декор вікон

Найпростіший спосіб додати класики до вашої вітальні – це повісити на вікна штори від підлоги до стелі.

  • Це робить кімнату драматичною та традиційною. Крім того, це прикрасить будинок та зробить його повноцінним.
  • Кожного разу, коли ви йдете до цієї ідеї, спробуйте вибрати легкі фіранки.


Вбудовані книжкові шафи

Вбудовані книжкові шафи – ідеальне рішення для зберігання речей у класичних вітальні, оскільки вони додадуть вашій оселі сучасну атмосферу.

  • Також не обов’язково використовувати їх для зберігання книг, у них можна відображати домашній декор.
  • Це просто і надасть вашій кімнаті традиційного вигляду.


Класичне настінне мистецтво

Створіть вишуканий інтер’єр за допомогою простого додавання класичного настінного мистецтва. Виберіть відомий художник відомий принт і зосередьтеся на використанні складних відтінків. Використовуйте традиційні нейтральні кольори та не додавайте надто багато контрастних відтінків. Зробіть цей предмет центром вашого інтер’єру та повісьте його на добре помітному місці.


Урожай штрихів

Традиційний дизайн дає можливість подарувати улюбленій барахолці гідне місце у вашому просторі. Стиль черпає натхнення не лише в європейському дизайні Франції та Англії XVIII і XIX століть, а й у плавних та хитромудрих елементах декору Далекого Сходу.

Сценічні декоративні фарфорові вази та аксесуари у вічній зеленій, синій та білій палітрі створюють відчуття історії та класичного характеру.

Ви можете прикрасити консоль арочним дзеркалом або вазою в синіх відтінках, або двома оксамитово-зеленими пуфами, розташованими під нею. Килим із сімейних реліквій – відмінний останній штрих, що поєднує колірну палітру синього, зеленого та білого кольорів.

При проектуванні вітальні з урахуванням традиційного стилю вам доведеться обшукати горища родичів чи місцевий комісійний магазин у пошуках незатребуваних скарбів, які можна було б виставити напоказ у своєму житловому просторі.

Меблі для класичної вітальні

Відмінною рисою традиційного дизайну є різьблені меблі, що нагадують європейський стиль.М’яка оббивка може бути затишною для відпочинку, але часто багато прикрашені вікторіанські меблі здаються занадто важкими і темними.


Але це не завжди так. Додайте свіжий погляд на традиційну атмосферу за допомогою диванів з розкоченими підлокітниками та стьобаних стільців зі свіжих тканин кольору слонової кістки, які зроблять інтер’єр легшим та сучаснішим. Журнальний столик на естакаді або відповідні різьблені торцеві столики також нагадують традиційний дизайн у вітальні.

Симетричний макет

Більшість традиційних віталень створюють відчуття спокою та порядку, як тільки ви входите до них, часто через акцент на симетрії у просторі.

  • У традиційній вітальні є почуття балансу, якого немає в майстерно еклектичній богемній або еклектичній вітальні.
  • Тут все тонко відображено – пара стільців дзеркально відображають один одного і перегукуються з диваном, перед яким вони стоять.
  • Пара пуфиків візуально поділяє простір на два паралельні сегменти, а акуратно розташовані бра привертають увагу до тріо вбудованих книжкових полиць.

Від відчуття «невтручання» чи холоду в такій кімнаті допоможе стіна галереї із сучасними гравюрами. У ній все ще є симетрія, але вона порушує витончені правила кімнати, запрошуючи відвідувачів увійти, сісти та насолодитися коктейлем.

Слідуйте цим ідеям та змініть зовнішній вигляд своєї вітальні.


Фото класичної вітальні