Дизайн вітальні у сучасному стилі: 150 фото красивого дизайну та недорогих інтерєрів

Дизайн вітальні в сучасному стилі – огляд свіжих ідей для інтер’єру (150 фото)

Оформити кімнату можна в будь-якому стилі, все залежить від переваги мешканців, а також можливостей. Але, безперечно, одним із популярних варіантів для вітальні є сучасний стиль, який чудово підійде як для великої, так і для маленької кімнати.

Якщо грамотно підійти до підбору колірної гами та матеріалів для інтер’єру в цьому стилі, то можна отримати чудове затишне приміщення, де буде приємно проводити час усім членам сім’ї.

Основні напрямки

Цей стиль характеризується простотою та мінімалізмом, але це не холодний дизайн, тому що його можна розбавити невеликими аксесуарами, які не тільки доповнять інтер’єр вітальні, але й додадуть затишку та комфорту приміщенню.

Крім цього можливо цікавим рішенням буде, якщо поєднати два стилі разом, наприклад, класику та сучасний.


Велике значення у сучасному дизайні приділяється вмілому використанню простору та функціоналу простору:

  1. У залі добре виглядатиме мінімалізм з урахуванням естетики та елегантності. Як варіант для обробки чудово підійде такий матеріал як деревина (підлога, стільниця). Якщо планується використання дерева в шафах або полиць, то не варто захаращувати інтер’єр будь-якими прикрасами, нехай це буде проста, строга форма виробу.
  2. Більш простору приміщенню привнесуть геометричні форми, наприклад кутовий диван.
  3. Колір стін найкраще вибрати приглушений у пастельних або бежевих тонах, які чудово гармоніюватимуть з меблюванням кімнати. Але не варто також забувати про білий колір, який не тільки підкреслить все, що є у вітальні, але й надасть кімнаті більше свіжості, чистоти та простору.
  4. Стеля на відміну від стін має бути яскравішою, оскільки ця хитрість дозволить виключити можливість зорового опускання кімнати.
  5. У мінімалізмі не варто перевантажувати приміщення додатковими прикрасами, нехай краще меблі виконуватимуть роль декору.
  6. При мінімалізмі в кімнаті повинен бути простір, так що не треба наповнювати її зайвими відтінками, меблями та аксесуарами. Але й не треба робити його одноманітним і нудним, у вирішенні цього завдання впорається невеликий акцент, який необхідно розташувати у кімнаті – гарна скляна ваза або фотографія у рамці.
  7. Оживити інтер’єр допоможуть яскраві плями – маленькі дивані подушечки чи оригінальне покривало.
  8. Диван – це головний атрибут вітальні, його слід розташувати у центрі кімнати. Причому, щоб він справді виглядав елегантно, оббивка має бути виконана з якісного матеріалу, без жодних візерунків.