Вітальня в стилі Прованс: найкращі фото ідеї дизайну інтерєру в сучасному стилі

Вітальня в стилі Прованс (фото): всі характерні особливості стилю та красивого оздоблення інтер’єру

Гостинні кімнати у стилі прованс поєднують у собі простоту та розкіш. Прованс огортає вітальню затишком та легкістю. Він притаманний людям, які люблять витонченість. У провансі поєднується простота з оригінальністю.

Підходить для оформлення вітальні у великому будинку. Навіть маленька вітальня виграшно виглядатиме в цьому стилі, що народився у Франції.

Кольорова палітра стін, стель, підлоги

Такому стилю властиві світлі кольори стін. Темні кольори такий стиль не сприймає. Найчастіше стіни у білому кольорі. При оформленні найчастіше використовується штукатурка. Будівельні матеріали усі натуральні.

Традиційно шпалери не підходять для оздоблення стін. Але бувають і винятки. Підходять у вітальню лише шпалери з квітами та рослинними зазвичай шпалерами акцентують одну стіну. Якщо шпалери та текстиль схожі за стилем або колірною гамою, то буде дуже добре.

  • Стеля зазвичай представлена ​​у вигляді зістарених натуральних колод.
  • Можна використовувати МДФ під деревину.
  • Від ПВХ краще взагалі відмовитися.
  • Не підходять такі стелі до такого стилю.
  • Дерев’яна стеля також фарбується водоемульсійною фарбою світлих відтінків.
  • Найчастіше стеля забарвлюється звичайною білою штукатуркою.

Найкраще для підлоги також підходять натуральні дошки. Дозволяється при обробці використовувати паркет. У разі обмеженості фінансових ресурсів допускається ламінат.

Сучасний ламінат дуже добре зроблено, що його навіть не можна відрізнити від дерев’яного. На підлогу можна постелити великий килим бежевого кольору. Колір килима повинен поєднуватися зі шторами та оббивкою меблів у вітальні. У вітальні у стилі прованс знаходяться під забороною лінолеум, ковролін, паркет.