Стиль вітальні у квартирі: 200 фото ідей дизайну та красивого декору інтерєру

Стиль вітальні в квартирі – ТОП кращих прикладів дизайну інтер’єру в 2024 році, у світлих і темних тонах

До вибору інтер’єрного рішення головної кімнати житла потрібно підходити з усією відповідальністю, адже це місце спільного проведення всієї родини та область, де приймають гостей. Скористайтеся послугами досвідчених дизайнерів – дороге задоволення.

Однак, ознайомившись із принциповими нюансами, що впливають на формування інтер’єру, можна підібрати стилістику, що відповідає духу всіх домочадців, та самостійно реалізувати свої задуми насправді.

Основні правила вибору стилю

Насамперед беруть до уваги побажання та переваги домашніх, обстановка повинна подобатися всім без винятку. Важливим моментом є відповідність іншим відділам житла, габарити, освітленість та особливості планування зали.

Південний вихід вікон, що дарує природне сонячне світло, дозволить оперувати насиченими, холодними і навіть темними тонами. В іншому випадку доречні світлі та теплі відтінки, які не лише додадуть затишку, але й розширять просторові межі скромної кімнатки.

Якщо приміщення поповнюється ділянкою для роботи, дитячим або гімнастичним куточком, стійкою бару, роблять зонування гіпсокартонними або скляними перегородками.