Скляна ванна: 120 фото найкращих ідей застосування з оглядом усіх різновидів та ціни

Скляна ванна: плюси та мінуси, виробники. 120 фото практичного та стильного застосування в дизайні

Ванна зі скла – одна з можливих альтернатив акриловим та чавунним варіантам.

У більшості випадків вона має витончений та незвичайний зовнішній вигляд, стаючи повноцінним декоративним елементом ванної кімнати.

Особливості та переваги скляної ванни

Класичні ванни виготовляються із чавуну, акрилу або сталі. Вони виглядають звично і чудово підходять для практичних цілей. Але багатьом такі ванни здаються громіздкими і непоказними, незграбною плямою на тлі ванної кімнати. У зв’язку з цим вони шукають елегантніших рішень, яких впишуться у вибраний інтер’єр.

Скляна ванна, незалежно від реальних розмірів, виглядає легковагою та невловимою за рахунок своєї прозорості. Тому вона візуально не займає навколишній простір.

Подібне враження створить навіть велика та масивна ванна кімната в маленькій кімнаті. У тісному просторі найкращим рішенням буде встановити ванну поруч із стіною. У просторій ванні її можна поставити в центр, тим самим створюючи вдалий дизайнерський акцент.

  • Власник скляної ванни позбавлений проблем з іржею, так як скло не схильне до корозії.Даний матеріал, незважаючи на свою крихкість, не деформується під впливом вологи, в процесі експлуатації на ньому не залишається пошкоджень та будь-якого нальоту. Також він екологічний і не збирає скупчення мікробів.
  • Забруднена поверхня легко відмивається за допомогою звичайної губки, після чого на ній не залишається розводів та брудних слідів. Якщо з ванною зі скла акуратно і дбайливо поводитися, вона прослужить багато років, залишаючись у тому ж стані, в якому була при покупці.
  • Багато людей від покупки скляної ванни зупиняє її крихкість, через яку, на їхню думку, вона навряд чи прослужить довгий час. Але сучасні ванни зі скла відрізняються достатньою надійністю у цьому плані. Завдяки новим технологіям вдалося отримати високоякісне двошарове скло, яке важко розбити.

У процесі виробництва цей матеріал проходить загартування, після якого стає значно міцнішим, зберігаючи при цьому прозорість і витончений зовнішній вигляд, властиві звичайному склу.

Загартоване у відповідних умовах скло набуває підвищеної твердості, ударостійкості та стійкості до перепадів температур. У плані довговічності ванни зі скла не поступаються акриловим.