Пластикова стеля у ванній кімнаті: 125 фото прикладів дизайну та оригінальних ідей

Пластикова стеля у ванній (125 фото): рекомендації щодо вибору дизайну панелей та освітлення з порадами з монтажу
Для обробки стелі ванної нерідко використовують ПВХ-панелі. Цей оздоблювальний матеріал відрізняється привабливим зовнішнім виглядом та зручністю у користуванні.

Стеля у ванну із пластикових панелей легко миється та обробляється, за рахунок малої ваги швидко монтується. Щоб правильно встановити стелю такого типу, необхідно ознайомитись з інструкцією.

Плюси та мінуси ПВХ стелі для ванної

Пластикові панелі виготовляються з полівінілхлориду. Незважаючи на неміцність матеріалу, він має стійкість до впливу вологи та високих температур, що робить його підходящим варіантом для ванних кімнат та санвузлів.

  • Панельна стеля не вбирає вологу і не деформується від потрапляння на неї води. Краплі, що потрапляють, залишаються на поверхні. З цієї причини під ним можна спокійно розташувати електричні дроти.
  • Пластик має гігієнічні властивості, що перешкоджають розвитку цвілі. Цей обробний матеріал характерний відсутністю пір, через що він не утримує в собі вогкість.

Підвісна пластикова стеля у ванну кімнату ставиться на металеву основу, яка попередньо прикріплюється до стелі. Стара поверхня може мати нерівності, які легко усуваються завдяки алюмінієвому каркасу.

З пластиковими панелями зручно вести роботу, тому що вони легко ріжуться і мало важать. Даний вид обробки можна знайти у будь-якому будівельному магазині.

Ще одна позитивна властивість пластикової стелі – вона добре відображає світло, через що ванна набуває природної освітленості.