Плитка для туалету: 150 фото ідей дизайну та красивих варіантів укладання плитки + поради, як вибрати з прикладами оформлення туалету та ванної

Плитка для туалету: поради щодо вибору та укладання своїми руками. 150 фото красивих ідей та варіантів оформлення маленького приміщення

Краса інтер’єру кожного приміщення в будинку залишається для власників пріоритетом при виборі декоративних матеріалів. Однак у санвузлах та ванних кімнатах до оздоблення пред’являються ще й вимоги технічного характеру.

Керамічна плитка, призначена для облицювання санвузлів, має бути достатньо міцною, водовідштовхувальною та стійкою до численних впливів санітарних препаратів та миючих засобів.

Вимоги до облицювання санвузлів

Найчастіше ванні та туалетні кімнати мають малогабаритні розміри, що позитивно відбивається на кількості необхідних для його обробки будівельних матеріалів.

Натомість якість керамічної плитки для туалетних приміщень має відповідати особливостям умов експлуатації. Оздоблення має бути міцним і легко піддаватися регулярному догляду за його поверхнею, оскільки санвузол потребує обстановки, близької до стерильності.

При виборі барвистої керамічної плитки слід основну увагу звертати на її якісне виконання. Хороший матеріал для покриття стін та підлоги в санвузлі допоможе заощадити не лише на швидкому укладанні, але й на довгому терміні користування.