Червоні шпалери в інтерєрі (135 фото): стильні поєднання, новинки та ідеї дизайну з яскравим оформленням інтерєру

Червоні шпалери в інтер’єрі: огляд прикладів поєднання яскравих відтінків в облаштуванні кухні, вітальні, спальні, дитячої, 135 фото

Червоний вважається сигнальним кольором і дуже яскравим. Тому червоні шпалери особливо підходять для приміщень, де потрібна жива динамічна атмосфера. У той же час, червоний колір має дуже теплий ефект і створює гармонійну атмосферу.

Будь то вишнево-червоний, пурпуровий або фіолетовий — з червоними шпалерами можна створити чуттєву і виразну атмосферу і створити незвичайні колірні контрасти. Червоні шпалери в стилі бароко створюють стриманий, чуттєвий шарм та трохи екстравагантності, благородний характер яких додатково підкреслюється глибоким криваво-червоним або фруктово-червоним полуничним відтінком.

Квіткові шпалери зачаровують природним, але стильним виглядом, а графічні та геометричні шпалери грають на контрасті динамічного червоного і простого візерунка.

Фіолетовий, пурпурний або рубіновий червоний: з чого зроблені червоні шпалери

Червоні шпалери можуть складатися з різних матеріалів. В основному, розрізняють підтримуючу сторону шпалер, яка зрештою приклеюється до стіни, і поверхня шпалер, яка відповідає за зовнішній вигляд червоних шпалер та догляд за ними.Щодо матеріалу основи, розрізняють флізелін та папір.

  • Паперові шпалери не тільки дуже дешеві, вони також довговічні та забезпечують хороший мікроклімат у приміщенні завдяки своїй повітропроникності.
  • Флізелінові шпалери довговічніші, ніж паперові. Крім того, флізелінові шпалери водонепроникні та проникні для повітря та водяної пари.

Так що червоні флізелінові шпалери можна також використовувати як шпалери для ванної або кухні. До того ж, флізелінові шпалери пожежобезпечні.

Вінілові червоні шпалери

Вінілові шпалери не тільки дуже міцні, а й вражають своїм особливим зовнішнім виглядом. Вони створюється шляхом нанесення покриття з кілька разів нагрітого та спіненого вінілу на неткану основу з текстильних та целюлозних волокон.

В результаті ваші нові червоні шпалери також стійкі до подряпин та ударів, тому ви можете використовувати їх навіть у приміщеннях, де стіни піддаються підвищеним механічним впливам. Завдяки хорошій світлостійкості вінілові шпалери можна використовувати і в приміщеннях із постійним сонячним світлом.

Ви також можете використовувати вінілові шпалери для кухні або ванної, оскільки вони є водонепроникними та стійкими до стирання.


Структурні червоні шпалери

У разі фактурних шпалер ви можете вибрати між флізеліновою або паперовою основою. Отже, тут ви стикаєтеся з великим вибором, коли йдеться про шпалери червоного кольору.Тут також часто наносять вінілове покриття на відповідний матеріал, що несе, який не обробляється так ретельно і тому не такий зносостійкий, як вінілові шпалери. Проте, фактурні шпалери також світлостійкі і їх можна акуратно протирати вологою тканиною.

Червоні шпалери – які вибрати

У червоному кольорі багато відтінків – вишня, стигле вино, малина. У прохолодних та теплих, світлих та темних відтінках. Колір червоного, який ми вибираємо, залежить від наших особистих уподобань та розміру квартири.

Маленькі кімнати не люблять різких кольорів, тому що вони візуально пригнічують простір. Тому при виборі червоних шпалер слід пам’ятати, що чим менше інтер’єр, тим світлішими мають бути шпалери.

    Для малогабаритних квартир рекомендуємо вибирати шпалери з червоним малюнком, а не однорідні червоні шпалери. Вертикальні смуги візуально подовжать квартиру, а білі шпалери з червоними кольорами додадуть інтер’єру яскравості та романтичності.
  • У невеликому інтер’єрі найкраще наклеювати шпалери, наприклад із червоної цеглини, лише на одну стіну, відокремлюючи обідню зону від зони відпочинку.
  • У великих інтер’єрах чудово підійдуть багато декоровані шпалери з геометричним малюнком червоного та бордового кольорів або фактурні шпалери.

Червоні шпалери на стіні — для яких кімнат?

Червоний — надзвичайно сміливий та домінуючий колір. Тому використання цього кольору в інтер’єрі потребує сміливості та інтуїції. Червоний колір має збуджуючу дію, стимулює психіку та апетит і піднімає настрій, але при надмірному використанні може викликати роздратування та занепокоєння.

Рекомендуємо використовувати червоні шпалери у просторій вітальні та їдальні. А ось в офісі або в робочому приміщенні рекомендуємо не використовувати цей колір, тому що він може відволікати нас.

Як відомо, червоний — це колір кохання, тому він також добре виглядатиме в спальні. Однак слід пам’ятати, що використання інтенсивного червоного кольору в інтер’єрі спальні може приголомшувати та дратувати.

Занадто яскравий червоний може відволікати увагу та заважати розслабитися після робочого дня. Тому в спальні найкраще підійдуть шпалери пилово-червоного відтінку або візерунчасті шпалери, наприклад, червоні макові шпалери.

Червоні шпалери в інтер’єрі

Як використати червоний колір в інтер’єрі? У великій просторій вітальні можна спробувати обклеїти всі стіни червоними шпалерами.

Але якщо цей колір здасться надто сміливим та екстравагантним, можна ввести червоний в інтер’єр фрагментарно, наклеївши червоні шпалери на одну стіну або вибравши шпалери з малюнком з елементом червоного кольору.

  • На кухні чудово виглядатимуть шпалери з білими та червоними смугами, а у вітальні — фактурні шпалери з абстрактним малюнком.
  • Ви оформляєте свою квартиру в гламурному стилі та хочете використати бордовий відтінок вина?
  • Знайдіть наші шпалери з тисненням під шкіру бордового кольору або шпалери з червоними блискітками.
  • Вони дуже елегантні та вишукані.Червоний також чудово виглядає в їдальні.

Давно відомо, що цей колір підвищує апетит. Червоний колір відмінно гармонує з класичним поєднанням білого та чорного, тому ви можете спробувати поєднати червону стіну зі шпалерами з білими та чорними смугами. Кінцевий результат буде приголомшливим.

Величезний вибір червоних шпалер

Червоний можна знайти у будь-якому стилі. У гламурному, сучасному, східному чи сільському інтер’єрі.
Проте при оформленні інтер’єру в червоних тонах слід пам’ятати про помірність.

Тому замість того, щоб обклеювати всі стіни червоними шпалерами. Вибір величезний. Яку модель ви виберете, залежить тільки від ваших особистих уподобань та… темпераменту!

Фото червоних шпалер в інтер’єрі