Світильники для ванної кімнати: 145 фото світильників захищених від вологи (настінних, підлогових, підвісних)

Світильники для ванної кімнати – дизайнерські варіанти освітлення (145 фото). Поради, як вибрати вологозахищений світильник

Якщо ви робите ремонт або просто хочете оновити свою ванну, ви так чи інакше стикаєтеся з вибором освітлення для своєї ванної кімнати. Неможливо уникнути цього питання, оскільки в основному в середньостатистичних ванних кімнатах немає великих вікон і доводиться створювати правильне додаткове освітлення кімнати.

І це справді досить складно, якщо ви не професіонал. Один неправильно розташований світильник може зіпсувати вигляд цілої ванни через неправильно розставлений акцент.

Розберемо найпопулярніші світильники для ванної, їх плюси та мінуси, і, також, критерії за якими необхідно вибирати лампи та їх потужність.Стельові світильники для ванної

Найпопулярніший і найпростіший спосіб освітлення ванної кімнати – використання стельових світильників для ванни. За допомогою них ви можете створити базове освітлення ванної кімнати, без використання акцентів.

  • До стельових світильників зазвичай відносять: люстри та точкові світильники.
  • Якщо величезні люстри підійдуть для просторих кімнат з високими стелями, то точкове освітлення є універсальним.
  • Це означає, що вам не потрібно підбирати різноманітність форм.
  • Єдине, що вам належить вибирати – це колір точкового світильника.

Проте, перевага використання люстр у ванних кімнатах в тому, що ви можете вибирати з безлічі варіантів. Цей варіант підійде вам у тому випадку, якщо у вас якийсь вишуканий дизайн інтер’єру.

Таке джерело світла здатне не тільки служити вам як джерело світла, але й ще як головний предмет інтер’єру, тому що люстра буде першою впадати у вічі.