Освітлення у ванній: правильна організація підсвічування у ванній (140 фото прикладів)

Освітлення у ванній – розрахунок кількості джерел світла, правила розміщення. 140 фото ідей дизайну

Ванна – одна з тих кімнат, які потребують гарного освітлення. Саме продумане розташування джерел світла дозволяє комфортно використати приміщення.

Правильно підібрані підвісні світильники або бра для ванної також можуть підвищити візуальну цінність інтер’єру. Освітлення ванних кімнат також дедалі частіше стає декоративним.

Важливість освітлення у ванній

Упорядковуючи маленьку ванну, варто по-особливому поставитися до питання її освітлення, адже правильний вибір також може візуально її збільшити. Це видно на фото освітлення у ванній кімнаті. За допомогою освітлення вдасться сформувати мікроклімат у приміщенні, що є надзвичайно важливим, особливо у випадку ванних кімнат без вікон.

У ванних кімнатах з обмеженим простором денне світло відіграє особливу роль. У ситуації, коли у ванній кімнаті немає вікна, одним із рішень буде, наприклад, вставити склоблоки у стіну, яка виходить на іншу добре освітлену кімнату.

Якщо немає можливості використовувати такий варіант, дуже важливо, щоб хоча б одне з джерел світла мав колір, подібний до денного світла.

Існує загальноприйняте правило, що у ванній має бути не менше двох видів освітлення.Функцію загального освітлення зазвичай виконує світильник, розташований у центрі стелі. Однак варто пам’ятати, що він не повинен висіти надто низько, тому що це може обмежити свободу рухів та дій у кімнаті.